Świetny Candreva, gol Jovetića - podsumowanie

10 października 2016 | 07:21 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

W weekend mecze rozgrywały reprezentacje z udziałem zawodników Interu. Oto podsumowanie meczów naszych piłkarzy w spotkaniach Eliminacji MŚ2018:

Antonio Candreva zaliczył bardzo dobry występ dla Włoch w meczu Eliminacji MŚ z Macedonią. Mimo, że przegrywali udało im się doprowadzić do remisu, a następnie wygrać 3-2 dzięki dwóm trafieniom Immobile, przy których Candreva za każdym razem asystował. W 84 minucie na murawie pojawił się również Eder.

Marcelo Brozović (do 71 minuty) i Ivan Perisić (cały mecz) wzięli udział w meczu Chorwacji z Finlandią wygranym 1-0. Zwycięstwo zapewnił gol Mandzukića.

Stevan Jovetić zdobył jedną z bramek w wysokim zwycięstwie Czarnogórynad Kazachstanem. Wynik jaki padł to aż 5-0 dla gospodarzy.

Joao Mario wszedł na murawę w drugiej połowie meczu przeciwko Andorze, wygranym przez Mistrzów Europy aż 6-0. Cztery gole dla Portugalii zdobył Cristiano Ronaldo, dwa inne były autorstwa Cancelo i Andre Silvy.

Źródło: inter.it /inf.własna