Inter z najlepszą frekwencją

10 października 2016 | 10:29 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Mimo, że klub od kilku lat nie gra w Champions League, oni dość licznie przychodzą na stadion w kolejnym sezonie, a obecny może być jednym z lepszych w ostatnich latach pod względem frekwencji

Trzy mecze u siebie to średnia 53 095 kibiców na Giuseppe Meazza, czyli ponad 20 tysięcy więcej niż na meczach Juventusu (należy jednak oddać to, że Juventus Stadium jest znacznie mniejszym obiektem) i ponad 30 tysięcy więcej niż na meczach Milanu.

Ponadto szybko wzrasta liczba kibiców, którzy należą do Inter Club i opłacają składki członkowskie. Aktualnie jest to już ponad 100 tysięcy osób, liczba ta wzrasta szczególnie w Chinach, gdzie Inter jest coraz bardziej popularny.

Źródło: si

Polecane newsy

Komentarze: 6

Fanatyczny

Fanatyczny 10 października 2016 | 10:37   

Tohir będzie miał oczym mówić. Oczywiście ta informacja cieszy.

Internazionalista

Internazionalista 10 października 2016 | 11:12   

jak za rok dwa nie bedzie sukcesow to pewnie zacznie malec ta liczba...

simon45

simon45 10 października 2016 | 11:21   

Trochę bez sensu są takie porównania, bo my graliśmy już z Juve gdzie był komplet a to znacznie zawyża średnią, zaś Milan grał na SS z samymi ogórami. Z kolei Juve jak wyżej zauważyliście na stadion zaledwie 41 tysięczny. Po drugie z tego co wiem to bilety na Milan i Juve są w jakiś chorych cenach więc to też pewnie odejmuje.

Wiktor

Wiktor 10 października 2016 | 13:08   

Mnie cieszy to info i to znaczy że wszyscy się angażują w powrót Interu na właściwe tory. Jestem przekonany że w ciągu najbliższych 2 lat poprawimy te liczby wraz z poprawą wyników, w co również wierzę.

aspirynaA

aspirynaA 10 października 2016 | 16:19   

Bardzo istotny jest fakt, że nawet na mecz ze słabym przeciwnikiem po kompromitacji we wcześniejszym meczu przychodzi na stadion 40 tys osób. Zobaczymy jak z frekwencją będzie na koniec sezonu, jeśli będzie wyzsza niż sezon temu będą powody do zadowolenia:)

samuraj

samuraj 10 października 2016 | 20:21   

tak jak i z nami, jednego dnia Inter przegrywa z jakimiś cebularzami, ale w następnym meczu wydaje nam się, że przebudzi się dawny gigant i znów wszyscy mecz oglądamy ;D
Z różnych stron kraju na swój sposób i na różne jakości video ;)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich