Deco o zawodnikach Interu

11 października 2016 | 19:02 Redaktor: inv3rse Kategoria:Ogólna2 min. czytania

Były portugalski piłkarz Deco wypowiedział się na temat klilku zawodników występujących obecnie w Interze Mediolan. Oto, co miał do powiedzenia:

- Joao Mario bardzo mi zaimponował. Oglądaliśmy finał Euro wraz z Xavim i obu nam podobał się jego występ. Jego gra jest dojrzała, ma świetnie wyczucie co w danej chwili zrobić. Potrafi dostrzec to, czego nie widzą inni gracze. Oprócz Ronaldo to właśnie on był kluczowym zawodnikiem dla Portugalii. Jest to ogromne wmocnienie dla Interu, nie ma obecnie wielu lepszych pomocników niż Mario. - powiedział Deco dla Gazzetta dello Sport.

Kogo Ci przypomina?

- Trudno jest tutaj dokonać jakiegokolwiek porównania. Trochę jednak przypomina Seedorfa, nawet, jeśli nie posiada jego siły. Włoski futbol jest bardzo trudny, ale Joao Mario ma szansę zostać tutaj bohaterem. 

W Interze występuje też Miranda, którego znasz dość dobrze.

- Obserwowałem jego poczyniania, kiedy jeszcze grał dla Atletico. Co mogę o nim powiedzieć? Jest to typ lidera, zwycięzcy. Bez wątpienia jeden z najlepszych środkowych obrońców na świecie. 

Jest tu jeszcze młody talent, Gabigol.

- To jeden z nowych, bardzo ciekawych graczy. Nie jest to Ronaldo - on był wyjątkowy - ale Gabigol może stać się nową twarzą brazylijskiej piłki. Ciężko wypatrywać następców Ronaldo, Kaki czy Ronaldinho w Serie A, jednak Gabigol z pewnością ma do tego predyspozycje.

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 1

samuraj

samuraj

12 października 2016 | 17:56

Tak słodko, że aż wymiotować można ;)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich