Wypowiedzi pomeczowe z Southampton

21 października 2016 | 00:26 Redaktor: Anton Kategoria:Ogólna

Candreva, Eder oraz bohater spotkania Samir Handanović zabrali głos po pierwszym wygranym meczu w LE z Southampton 1:0.

Antonio Candreva

- Ważne 3 punkty, podchodzimy bardzo poważnie do tych rozgrywek i to zwycięstwo powinno być naszym punktem startowym. Nie jestem najlepszym strzelcem, wolę kreować sytuacje kolegom z zespołu. Oczywiście jestem zadowolony z gola, ale najważniejszy był występ całego zespołu. Nie możemy teraz spocząć na laurach. Zwycięstwo z Juventusem to już historia, zacznijmy od nowa od dzisiejszego zwycięstwa.

Samir Handanović

- Najbardziej skomplikowana obrona była ta druga(obroniony strzał Austina), kiedy próbowałem wszystkiego, aby sparować uderzenie. Dzisiaj nie był ważny styl, liczyły się tylko 3 punkty. Nie graliśmy dobrze, ale najważniejsze, że ciągle walczymy o awans z grupy. We Włoszech zespoły grają ciaśniej i koncentrują się bardziej na kontratakach. Kiedy tracisz posiadanie piłki i nie możesz przełamać się przez defensywę rywali, możesz mieć spore problemy. Czasami jest potrzebny faul taktyczny. Dzisiaj musieliśmy być skoncentrowani i agresywni i tego dokonaliśmy.

Eder

Dzisiaj graliśmy z właściwym nastawieniem. Wszyscy bardzo dużo pracowali na boisku, również napastnicy wspomagali defensywę. Zwycięstwo na pewno podbuduje nas. Jesteśmy zgraną grupą i teraz musimy udowadniać to na boisku. Nie zdobyłem dzisiaj bramki, ale cieszę się, że pomogłem drużynie. Icardi? Ciężko pracuje na boisku, nie wiem co się dzieje po za murawą. 

Źródło: inter.it/fcinternews

Polecane newsy

Komentarze: 1

samuraj

samuraj 21 października 2016 | 19:29   

Czytam i natrafiam na: " (....) podchodzimy bardzo poważnie do tych rozgrywek (...)" dziękuje już nie czytam :>


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich