Zanetti: Wszyscy chcą Interu na szczycie

30 października 2016 | 10:17 Redaktor: Companier Kategoria:Ogólna

Po spotkaniu udziałowców, krótkiej wypowiedzi udzielił wiceprezes klubu, Javier Zanetti.

- W piłce czasami jest ciężko, ale trzeba do tego podchodzić spokojnie. Przed ruszeniem naprzód trzeba wiedzieć, jak poradzić sobie z problemami.

- To prawdziwe nie tylko w piłce, ale także w życiu. Wszyscy tutaj - trener, zarząd, gracze - pracują we wspólnym celu, chcą Interu z powrotem na szczycie. Media nie mogą wpływać na naszą pracę. Musimy po prostu znaleźć ciągłość i właśnie do tego dążymy.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 4

Budd Dwyer

Budd Dwyer 30 października 2016 | 13:45   

To juz chyba lepiej żeby faktycznie pracowali nad poprawą w ciszy i spokoju, z dala od mediów niż co chwile wysyłali chłopca od pprzybijania piateczek,żeby pierdolił o Interze na szczycie

Wiktor

Wiktor 30 października 2016 | 18:27   

No właśnie problem w tym Panowie, że robicie wszystko by nie było lepiej. A największym problemem jest to, że tego nie widzicie. Potwierdzeniem to, że ściągacie gracza w letnim okienku "na chama" za 30 baniek który chce dograć sezon w Brazylii i sadzacie na ławie oraz miejsce w lidze przy taaakim składzie. Zatrudniacie trenera bez doświadczenia w lidze i nie "z topu", który by sobie z tym poradził. Gracie ustawieniem na które nie mamy graczy. Gracie graczami którzy pokazują brak formy. Zawsze po kolejnym przegranym meczu powtarzacie o pracy itd, a na murawie nie zostawiacie serca. Słabe to i żadne tłumaczenia tego nie zmienią.

Lethal Doze

Lethal Doze 31 października 2016 | 17:50   

chcieć to móc

samuraj

samuraj 1 listopada 2016 | 22:35   

Sratatata...


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich