Wypowiedzi piłkarzy po meczu z Crotone

7 listopada 2016 | 00:08 Redaktor: inv3rse Kategoria:Ogólna

Kilku piłkarzy udzieliło wypowiedzi po wygranym 3:0 meczu z Crotone. Oto, co powiedzieli dla Inter Channel:

Mauro Icardi:

- Musiałem zdobyć tą bramkę z rzutu karnego po tym, jak nie udała mi się ta sztuka w pojedynku z Cagliari. Drugiego gola zawdzięczam Ederowi, który świetnie mi podał. Tak jak podczas większości spotkań na San Siro, nasi przeciwnicy grali zachowawczo i mocniej pracowali w obronie, przez co ciężko nam było znaleźć wolną przesteń w okolicach pola karnego. Jednak po pierwszej bramce Crotone było zmuszone zaatakować, dzięki czemu mieliśmy znacznie więcej miejsca i zakończyliśmy mecz z 3 trafieniami.

-Jesteśmy grupą znakomitych piłkarzy, nie ma tutaj osoby, która nie wiedziałaby co ma robić na boisku. Czasem musimy być bardziej uważni i na pewno jest to kwestia do poprawy. Każdy w zespole ma swoje zalety i indywidualnie jesteśmy niezwykle mocni. Po świętach musimy podejść do każdego meczu z odpowiednim nastawieniem, wówczas zobaczymy rezultaty naszej ciężkiej pracy podczas przerwy.

- Vecchi pochwalił mnie po meczu, a on sam zrobił kawał dobrej roboty, szczególnie w czasie przerwy między połowami, kiedy powiedział mi, co muszę poprawić w swojej grze. Na treningach przekazał nam swoją filozofię i jestem szczęśliwy z jego debiutu w Serie A. Spytał mnie nawet o koszulkę i jutro mu ją dam (śmiech).


Joao Miranda:

- Dzisiaj zagraliśmy dobrze, a nawet powiedziałbym, że bardzo dobrze. Musimy tak właśnie grać, jeśli chcemy wygrywać kolejne mecze. Robiliśmy na boisku to, czego wymagał od nas trener i teraz ważne jest, aby dawać z siebie wszystko, żeby powrócić w górne rejony tabeli. W najbliższym czasie czekają nas 3 interesujące mecze i musimy podejść do nich bardzo poważnie. Milan póki co radzi sobie dość dobrze i zrobimy wszystko, aby zdobyć 3 punkty. 

- Vecchi? Dobrze się spisał, przejął zespół w bardzo trudnym okresie i wykonał swoje zadanie należycie. Mogę powiedzieć, że odrobił pracę domową i z pewnością będzie z niego dobry trener. 

Źródło: różne

Polecane newsy

Komentarze: 2

Morfo

Morfo 7 listopada 2016 | 11:22   

Mówią o trenerze jak o zółtodziobie.......i nie mijają się z prawdą.

samuraj

samuraj 8 listopada 2016 | 20:32   

Vecchi dostał koszukę Icardiego :D.
O stary....


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich