Interiści w reprezentacjach

13 listopada 2016 | 14:05 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Trwa przerwa reprezentacyjna. Nerazzurri w drużynach narodowych spisują się znacznie lepiej niż w rozgrywkach ligowych.

Do niespodzianki doszło w meczu Armenii z Czarnogórą. Ostatni do tej pory w tabeli Armeńczycy wygrali spotkanie 3:2. Swoje "pięć groszy" do wyniku dołożył Stevan Jovetić, który zdobył drugą bramkę dla swojej reprezentacji. Czarnogórzec zagrał ten mecz w pełnym wymiarze czasowym.

Powody do radości mieli Chorwaci, którzy wygrali z Islandią 2:0. Świetną dyspozycję strzelecką zaprezentował Marcelo Brozovic, który w 15. minucie otworzył, a w doliczonym czasie gry zamknął wynik. Dwie bramki Chorwata dały pewne zwycięstwo jego drużyny. Dobry występ zaliczył także Ivan Perisic, który 94. minucie, za podcięcie, został ukarany czerwoną kartką.

Kolejnym Interistą, który może być zadowolony ze swojej gry w reprezentacji jest Antonio Candreva, który zdobył jedną z czterech bramek Włochów w meczu z Lichtensteinem. W 74. minucie pomocnika zmienił inny zawodnik Interu - Eder.

W wygranym meczu Brazylii z Argentyną (3:0), 87 minut na boisku spędził Miranda. Swojej szansy w tym meczu nie dostał Ever Banega.

Jeison Murillo rozegrał cały mecz Kolumbii z Chile. Spotkanie to zakończyło się bezbramkowym remisem. Zawodnik Interu w 55. minucie został ukarany żółtą kartką.