Joao Mario: Nie tylko De Boer był winny

18 listopada 2016 | 15:33 Redaktor: Anton Kategoria:Ogólna

Wczoraj krótkiego wywiadu dla Premium udzielił Portugalczyk Joao Mario, który mówił o swoich pierwszych wrażeniach po przybyciu do Interu oraz o kontaktach z Frankiem De Boerem.

- Najcięższą przeszkodą był na pewno język, ale dzięki lekcjom już rozumiem prawie wszystko. Moja decyzja o przyjściu tutaj była prawidłowa. Kiedy grałem w Portugalii myślałem o innym wyzwaniu. W Portugalii osiągłem już swój limit, teraz czas na to, aby być tutaj szczęśliwym i pomóc klubowi osiągnąć swoje cele.

- De Boer? Cała drużyna miała problemy. Nie tylko on był winny. Lubiłem z nim pracować, był miły dla mnie, ale to już przeszłość, zostawmy to. Teraz musimy skupić się na przyszłości i grać lepiej. Naszym celem ciągle jest Liga Mistrzów. Mamy dobry team, dobrych piłkarzy i chcemy zacząć wygrywać. 

- Derby? Mamy nadzieję wygrać. 1:0 będzie idealnym wynikiem.

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 3

Nerazzurri86

Nerazzurri86 18 listopada 2016 | 16:20   

Trzymaj swój poziom Mário a będziesz bardzo pożytecznym graczem. FORZA

ksiazewi

ksiazewi 18 listopada 2016 | 20:14   

Zawsze mam opory, żeby kogoś ganić, bo sam nie mam czasu pisać, ale na miłość boską, czy ten artykuł pisał/tłumaczył piątoklasista?! Pomijając fakt, że boli czytanie skonstruowanych w ten sposób zdań, to słowa typu "osiągłem" czy "lubiałem" spowodowały, iż nie doczytałem do końca. Pozdrawiam i zachęcam przynajmniej do używania jakiegokolwiek edytora tekstu przed opublikowaniem artykuku, aby podkreślił błędy.

Milanista

Milanista 18 listopada 2016 | 21:33   

ksiazewi

Dokładnie. Błędy straszne. Widzimy się kuzyni w niedzielę !. Liczę na dobry mecz. Niech wygra lepszy!!!


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich