Simoni: Inter bez stylu. Moratti musi wrócić

14 grudnia 2016 | 10:28 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Były trener Interu, Luigi Simoni skomentował ostatnie poczynania Nerazzurrich. Włoch nie jest pod wrażeniem gry podopiecznych Piolego.

- Oglądałem wiele ostatnich meczów Interu i nie byłem pod wrażeniem. Inter nie miał stylu gry w meczu przeciwko Genoi. To dobry wynik bez dobrej gry. Były pewne przebłyski światła na końcu tunelu, ale jeśli Pioli mówi że od Interu lepszy jest tylko Juventus, to jest w wielkim błędzie.

- Obecnie teraz jest przynajmniej 6 drużyn w Serie A grających lepszy futbol od Interu. To prawda, że zmieniło się wielu trenerów, co wpływa na to, ale to nie jest fair by w tej sytuacji mówić, że Inter w kwestii jakości jest zaraz za Juventusem. Piłkarzom brakuje punktu odniesienia w klubie, ponieważ z Chińskimi właścicielami nikt nie wie, kto właściwie jest u władzy w klubie. Inter potrzebuje powrotu Massimo Morattiego, prezydenta który mimo wielu momentów szaleństwa, zawsze dobrze pracował dla klubu.

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 5

Internaldo

Internaldo 14 grudnia 2016 | 10:45   

Zgadzam się, Moratti musi wrócić, do tego przychodzi Diego Simeone i jedziemy z koksem. Forza Massimo!

Nerazzurri86

Nerazzurri86 14 grudnia 2016 | 12:17   

Miałem nadzieję ze jak Thohir przejmowal Inter to ze sie cos zmieni. Byłem w bledzie. Massimo byl by mile widziany i przede wszystkim bylby zawsze na miejscu tu przy klubie. On kocha Inter jak nikt inny.

Wiktor

Wiktor 14 grudnia 2016 | 12:45   

Potrzebujemy nowy zdeklarowanych i zaangażowanych władz klubu. Nowego trenera z górnej półki, najlepszego dyr sportowego jaki jest dostępny na rynku (a jest ku temu okazja). Potem posprzątania szrotu i celowych transferów. Następnie taktyki i wypracowania stylu. To wszystko będzie wymagało znów czasu i przede wszystkim zaangażowania i oddania piłkarzy czarnoniebieskiej koszulce. Ale nade wszystko potrzebujemy przestać popełniać klejnych idiotycznych błędów w stylu, nie zakontraktować Monchiego, sprzedać za drobne Banegę, nie ogrywać Barbosy, ogrywać szrot który i tak zostanie sprzedany lub odejdzie, przepłacać, zmieniać trenera 3 razy w sezonie etc. Z tego nic wtedy nie będzie w żadnym klubie.

Guarin

Guarin 14 grudnia 2016 | 14:44   

Kaźdy kto za powrotem dziadka,wypierdalać z klubu.Chciałbym tylko przypomnieć że to dziadek zadłużył klub na ponad 300 mln euro i jak nie miał z czego spłacać,uciekł jak szczur.Szanuje za przeszłość z całego serca pierdole za okres od 2010- aż do okresu sprzedaży. (edycja 2016.12.14 14:54 / Guarin)

castillo20

castillo20 14 grudnia 2016 | 15:24   

Dokładnie Guarin, zgadzam się w całości. Nigdy więcej Morattiego bez przesady


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich