Wypowiedzi piłkarzy po meczu

18 grudnia 2016 | 19:38 Redaktor: Anton Kategoria:Ogólna

Poniżej prezentujemy wypowiedzieli kilku piłkarzy Interu po wygranym meczu z Sassuolo. 

Candreva 

- Zasłużyliśmy na to zwycięstwo. Na pewno doda nam to więcej pewności i wiary w siebie. Musimy dalej kontynuować dobrą passę. Moja rola? Robię to o co prosi mnie trener. Staram się wykonać moją pracę najlepiej jak potrafię. 

Felipe Melo 

- Dziękuję Bogu za te zwycięstwo. Potrzebowaliśmy tego. Gabigol? On ma jakość, ale potrzebuje czasu jak każdy piłkarz, który przychodzi z Brazylii. Ważne, że ciężko trenuje. Dzisiaj zagrał kilka minut i dostał żółtą kartkę, ale to znaczy, że mu zależy i walczy dla zespołu. Nie graliśmy wcześniej z taką agresję jak dzisiaj, mieliśmy tylko jakość, ale to było za mało. Mamy przed sobą ciężki mecz z Lazio i musimy go wygrać, w innym razie dzisiejsze zwycięstwo nie będzie miało sensu. Czerwona kartka? Jestem zły. Uważam, że nie zasłużyłem na drugą żółtą, ale sędzia jest też człowiekiem i może się pomylić. 

D'Ambrosio

- Jak zawsze dałem z siebie 100%. Cieszą mnie komplementy trenera. Zawsze staram się zapracować na jego uznanie. To było ważne zwycięstwo. W sytuacji 0:1 skupiliśmy się na tym, aby nie stracić gola. Musimy w każdym meczu starać się zagrać bez straty bramki, ponieważ mamy taką jakość z przodu, że zawsze coś strzelimy. Felipe Melo? Jesteśmy rozczarowani czerwoną kartką. Jest bardzo ważny dla nas.

Źródło: fcInternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 2

Maciej Pawul

Maciej Pawul 18 grudnia 2016 | 20:39   

No tak Melo, bo jak zawodnik dostaje żółtą to znaczy, że mu zależy, a jak czerwo to już ho ho, jakby życie oddał. Niech mu ktoś pojaśni, że to tak nie działa w końcu.

Guarin

Guarin 18 grudnia 2016 | 23:33   

Melo zagrał dziś dobre spotkanie kto oglądał potwierdzi


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich