Zwycięstwo i porażka po karnych w Marbelli

3 stycznia 2017 | 22:03 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna2 min. czytania

Dziś wieczorem na Estadio La Linea de la Cncepcion rozegrano mini turniej pod nazwą Marbella Trophy. Nerazzurri zagrali w nim dwa mecze po 45 minut i jeden wygrali, zaś drugi przegrali po rzutach karnych.

W pierwszym meczu Inter grał przeciwko Linense i po wyrównanym meczu zwyciężył 3-2 dzięki dwóm trafieniom Jeisona Murillo oraz jednym Gabriela Barbosy.

BALOMPEDICA LINENSE-INTER 2-3
strzelcy: 3' Palomino (L), 16', 36' Murillo (I), 30' Rubio (L, k.), 45' Barbosa (I)

BALOMPEDICA LINENSE: 1 Godino; 2 Oliver, 3 Odena, 4 Santelices, 5 Trujillo, 6 Palomino, 7 Dominguez, 8 Selfa, 9 Rubio, 10 Mendez, 11 Gallardo.
Trener: Julio Cobos Moreno.

INTER: 1 Handanovic; 33 D'Ambrosio, 24 Murillo, 2 Andreolli, 95 Miangue; 77 Brozovic, 27 Gnoukouri; 87 Candreva, 23 Eder, 96 Barbosa; 8 Palacio. A disposizione: 46 Berni, 6 Joao Mario, 44 Perisic, 94 Yao.
Trener: Stefano Pioli

Sędzia: Saez Vidal.

Ż.kartki: Andreolli (I), Rulo (L)

W drugim meczu po 45 minutach był temis 1-1 po trafiach Okoye i Perisića, zatem rozegrano serię rzutów karnych, gdzie lepsi okazali się gospodarze. Z Interu jedenastę przestrzelili Icardi, Joao Mario oraz Ranocchia.

INTER-MARBELLA 1-1
strzelcy: 16' Okoye (M), 43' Perisic (I)