Candreva: "Chcemy kroczyć w góre tabeli"

7 stycznia 2017 | 14:05 Redaktor: Przemysław Filus Kategoria:Ogólna

Przed wyjazdem do Udinese na jutrzejsze spotkanie dla Inter Channel wywiadu udzielił Antonio Candreva:

 - Tak, to prawda, miałem swój czas zarówno w Lazio jak i w Udinese, ale teraz mój umysł koncetruje się tylko na grze dla Interu. W niedzielę jest bardzo ważny mecz, dzięki któremu mamy zamiar kontynuować swój marsz ku górze tabeli. Nie ma łatwych spotkań i to, jak do nich podchodzimy ma decydujące znaczenie. Jesteśmy Interem i każdy chce nas pokonać. Mamy zobowiązania na dwóch frontach, zarówno w rozgrywkach o Coppa Italia, jak i walka o jak najwyższą lokatę w Serie A. Mamy nadzieję osiągnąć sukces na jaki ten klub zasługuje.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 11

Guarin

Guarin 7 stycznia 2017 | 14:38   

Przemek wrócił może podniesie poziom newsów :) bo cztery zdania w dwóch "newsach" to i ja mogę napisać (edycja 2017.01.07 14:52 / Guarin)

Chrisu

Chrisu 7 stycznia 2017 | 17:26   

"wypowiedz się chodź raz na temat newsa skoro już łaskawie tu przyszedłeś" ;)

Loon

Loon 7 stycznia 2017 | 19:09   

Ta, Guarin, amebo, ciesz sie, ze ktos w ogole chce tu pisac, skoro musi sie uzerac z takim trollem w komentarzach (edycja 2017.01.07 19:10 / Loon)

Guarin

Guarin 7 stycznia 2017 | 20:54   

Ty ty pisaniem nazywasz???? wysrałeś 4 zdania i zrobiłeś z tego dwa newsy,BEKA co raz większa z ciebie

morele

morele 7 stycznia 2017 | 20:56   

Generalnie gowno mnie to obchodzi. Macie grać na miarę swoich pensji i tyle.

Loon

Loon 7 stycznia 2017 | 22:31   

Paweł, jak nastepnym razem bedziesz sie zastanawial czemu ludzie nie chca pisac na Twojej stronie, to przypomnij sobie lata tolerancji dla tego idioty. Z mojej strony na intermediolan.com juz nic sie nie pojawi.

Guarin

Guarin 7 stycznia 2017 | 23:16   

To przypomnij mu jeszcze jak nie było mnie tu 1,5 roku i newsy miały po 2 komenatarze a na SB kiksu sam ze sobą pisał :) czekam na tą lepszą zmianę i lawinę 2 zdaniowych newsów

Chrisu

Chrisu 8 stycznia 2017 | 03:12   

i to myślisz, że komentują ludzie i piszą na SB bo ty tam pisałeś? :D to już nawet nie jest śmieszne.

Klinsi64

Klinsi64 8 stycznia 2017 | 10:04   

kompleksy,kompleksy,kompleksy...

VVujek

VVujek 8 stycznia 2017 | 10:36   

W górę tabeli !!
A kolumbijczyk jak się nie przyjebie do kogoś to żyć nie może,a potem oczywiście płacze...
Podobno miałeś się uspokoić ale jak widać choroby psychicznej nie da się ukryć.

Guarin

Guarin 8 stycznia 2017 | 12:01   

Chrisu-tak myśle wczoraj to udowodniłeś