Kogo pożegnamy tej zimy

17 stycznia 2017 | 14:10 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Piero Ausilio jasno dał do zrozumienia, że kadra Interu w najbliższym czasie może uszczuplić się o kilku młodszych graczy, którzy zmienią otoczenie w celu szukania większej liczby minut na boisku.

Prawdopodobnie już dzisiaj Rey Manaj oficjalnie dołączy do AC Pisa na zasadzie wypożyczenia. Albańczyk pierwszą część sezonu spędził w barwach beniaminka z Pescary jednak nie może uznać tego czasu za zbyt udany (13 oficjalnych występów i 2 gole). 

Assane Gnoukouri od jakiegoś czasu znajduje się na celowniku Crotone i Udinese. Cagliari mocno zabiega za to o wypożyczenie. Więcej szczegółów poznamy zapewne po dzisiejszym meczu, ponieważ obaj znaleźli się wśród powołanych. W kadrze nie znalazł się za to młodziutki Eloge Koffi Yao którym zainteresowanie wykazują kluby francuskie. We wszystkich przypadkach mówi się oczywiście o wypożyczeniach.

Dyrektor sportowy Interu poddał pod wątpliwość także przyszłość Ranocchii. W tym przypadku ostateczna decyzja uzależniona będzie jednak od woli samego piłkarza. Pozostając w Mediolanie praktycznie zamyka sobie jednak szansę jakichkolwiek występów. Na chwilę obecną bliżej pierwszego składu znajdują się bowiem Andreolli, czy nawet Medel.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 4

granitxhaka

granitxhaka 17 stycznia 2017 | 14:40   

Manaj drugi Longo,Livaja

Hagaen

Hagaen 17 stycznia 2017 | 15:17   

Gnoukuriego trzeba wypożyczyć i ograć, możliwości ma - pokazał wszystkim. Manaja bym oddał bez sentymentów natomiast Yao też wg mnie na razie na wypożyczenie. Ciekawe co z Miangue.

Of CUZ, Ranocchię trzeba sprzedać.

Lethal Doze

Lethal Doze 17 stycznia 2017 | 16:03   

Rano zostanie do końca kontraktu, nikt go nie kupi

samuraj

samuraj 17 stycznia 2017 | 20:49   

Manaj - wypożyczyć,
Ranocchia - zostawić do końca życia.
To nasz człowiek wyobrażacie sobie go w innym klubie? JA NIE.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich