Pioli przed meczem z Palermo

20 stycznia 2017 | 23:17 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Zapraszamy do zapoznania się z zapisem konferencji prasowej z udziałem Stefano Pioliego przed meczem z Palermo:

- To będzie już nasz trzeci mecz w ciągu tygodnia. Taka seria kosztuje nas wiele wysiłku. Potrzebuję pewności, że postawiłem na właściwych piłkarzy, ponieważ nasza gra musi być intensywna i prowadzona w wysokim tempie. Konkurencja na treningach bardzo pomaga, bo wszyscy zawodnicy utrzymują się w najwyższej gotowości. Jestem szczęśliwy mogąc wybierać spośród tylu świetnych graczy. 

- Chcemy podtrzymać dobrą passę i chłopcy są do tego dobrze przygotowani. Praca jaką wykonujemy na treningach pozwala nam wychodzić na boisko z wiarą we własne umiejętności. Na ostateczne oceny przyjdzie czas po zakończeniu sezonu. Teraz skupmy się na bieżących zadaniach.

- Tracimy sporo bramek mimo, że nie dopuszczamy rywali do zbyt wielu okazji. Wymagamy poprawy jeszcze w kilku obszarach. Mamy świadomość tego, że musimy być bardziej ostrożni i zdeterminowani. 

- Palermo w ofensywie posiada graczy wysokiej jakości. Rywale będą chcieli udowodnić, że nie zasługują, aby znajdować się tak nisko w tabeli i przez to mogą przysporzyć nam sporo problemów. 

- Byłem zaskoczony jak spokojnie i łatwo Roberto Gagliardini zadomowił się w nowej grupie. Doskonale rozumie nasze pomysły i zagrania. Robi dokładnie to czego od niego oczekujemy i pokazuje dlaczego zdecydowaliśmy się go sprowadzić.

- Ivan ma absolutnie wszystko, aby być graczem światowego topu - umiejętności techniczne, wiedza taktyczna, przygotowanie fizyczne i techniczne. Zawsze powtarzam żeby od wielkich graczy wymagać wielkich rzeczy. Podobnie jak cały zespół znajduje się w dobrej formie. Musi po prostu utrzymać dotychczasowy poziom, chociaż szczególnie w tej lidze nie jest to łatwe. 

- Nasza strategia transferowa jest prosta i przejrzysta. Kilku graczy nas opuściło i przed zakończeniem okienka spodziewam się jeszcze paru transferów z klubu. Wiem, że mamy poparcie w ambitnych właścicielach, ale możemy decydować jedynie o teraźniejszości. Przed nami 17 kolejek ligowych i chcemy zakończyć rozgrywki tak wysoko jak tylko się da. Jeżeli marzymy o wielkiej przyszłości to najpierw potrzeba solidnych fundamentów.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 2

VVujek

VVujek 21 stycznia 2017 | 08:00   

Mam nadzieje że Brozović nie wyjdzie w 1 składzie bo nasza linia pomocy w składzie MGK wyglada magicznie.

MrBlue

MrBlue 21 stycznia 2017 | 11:44   

dobrze chociaż że przestali myslec ze mogą grac na pol gwizdka dlatego że są Interem


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich