Oficjalnie: Miangue w Cagliari

26 stycznia 2017 | 22:29 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami Inter porozumiał się z Cagliari i Senna Miangue oficjalnie przenosi się do klubu z Sardynii.

Belg został wypożyczony do końca sezonu z opcją transferu definitywnego. Inter zachował jednak możliwość ponownego wykupu piłkarza w przyszłości. 

Oto co zawodnik miał do powiedzenia podczas oficjalnej prezentacji w nowych barwach:

- Jestem tu, aby się rozwijać. Myślę, że Cagliari to dla mnie najlepszy wybór. Cieszy mnie konkurencja w zespole, bo to pomaga się rozwijać. Będę walczył o miejsce w wyjściowym składzie. Priorytetem jest dla mnie poprawa gry w obronie. Piłkarze na których się wzoruje to Marcelo i David Alaba.

- Od razu poczułem się mile widziany w nowym zespole. Mam świadomość, że Cagliari ma na swoim koncie Scudetto, więc to dla mnie wielki zaszczyt być tutaj. Pamiętam ich zwycięstwo na San Siro z tego sezonu. Ten zespół nigdy się nie poddaje. Spodziewałem się, że transakcja zakończy się już kilka dni temu, ale ani na chwilę nie miałem obaw o jej przebieg.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 4

kaczorex106

kaczorex106 27 stycznia 2017 | 00:09   

Powodzenia Miangue

Gambit

Gambit 27 stycznia 2017 | 10:07   

Dobra opcja. Cagliari ma słabą defensywę więc na pewno dostanie sporo szans. Już od niego zależy jak sobie poradzi. Oby grał więcej niż Dimarco w Empoli.
Powodzenia Senna.

samuraj

samuraj 27 stycznia 2017 | 17:46   

Jesteś tam bo jesteś jednak cieńki Senna

Hagaen

Hagaen 29 stycznia 2017 | 16:28   

Nie przesadzaj samuraj. Senna ma umiejętności, to normalne, że trzeba je rozegrać w profesjonalnej lidze, trzeba dostać trochę wiary i kilka szans. Mało jest takich talentów, że mają 17 lat i z miejsca prezentują poziom pierwszej 11-stki topowych klubów. To są absolutne utlra-talenty, sześciogwiazdkowcy.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich