Wypowiedzi piłkarzy po meczu z Lazio

1 lutego 2017 | 02:21 Redaktor: inv3rse Kategoria:Ogólna

Po przegranym 1:2 meczu przeciwko Lazio, wypowiedzi dla włoskich mediów udzieliło kilku piłkarzy. Oto, co powiedzieli:

Rodrigo Palacio:

- Wielka szkoda tego meczu, bardzo chcieliśmy awansować do półfinału. Zaczęliśmy bardzo dobrze, zdobyliśmy przewagę i po pierwszych 20 minutach byliśmy lepszą drużyną. Po straconym golu nie potrafiliśmy jednak odrobić strat. Nawet grając w dziesiątkę walczyliśmy do końca, aby doprowadzić do wyrównania. Teraz musimy się podnieść i myśleć o kolejnym meczu w Turynie. Z Juventusem trzeba będzie pokazać się z jak najlepszej strony. 

Jeison Murillo:

- Przy pierwszej bramce wszystko działo się tak szybko, że wszyscy byliśmy zdezorientowani. Chcieliśmy wygranej, ale to się niestety nie udało. Jesteśmy smutni, a nawet zdenerwowani, ale musimy podnieść głowy do góry, ponieważ w niedzielę czeka nas trudne spotkanie. 

- Rzut karny? Trzeba respektować decyzję sędziego, jednak Miranda wygrał to starcie. Zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli. Pomimo porażki nie poddaliśmy się, zawsze byliśmy w grze. 

Mauro Icardi:

- Wiedziałem, że nie będzie dzisiaj łatwo strzelić bramki. Miałem ku temu okazję, ale obrońca miał szczęście, że piłka zmieniła swój kierunek, co ułatwiło pracę bramkarzowi. Taki jest futbol - nigdy nie wiesz, co się wydarzy. Puchar Włoch był naszym celem, ale przez nieuwagę w pierwszej połowie i czerwoną kartkę Mirandy nie byliśmy w stanie powrócić do tego meczu. 

- Może byliśmy trochę zmęczeni, ale nie skupialiśmy się tak jak wcześniej na kontroli piłki i umożliwiliśmy zbyt wiele kontrataków Lazio. Ostatecznie zostaliśmy za to skarceni. Stworzyliśmy wiele sytuacji, trafiliśmy nawet w słupek po akcji Kondogbii przy wyniku 0:0. 

- Juventus? Musimy być zawsze gotowi, nie tylko przeciwko Bianconerim. Podstawą jest przenieść na boisko to, co trenujemy podczas tygodnia. 


Źródło: różne

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich