Zawodnicy po meczu

12 lutego 2017 | 22:26 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Andrea Pinamonti:

- W mojej krwi płynie Inter. Jestem niezwykle dumny nawet z tych kilku minut. Przed wejściem na murawę o niczym nie myślałem. Ciężko było uwierzyć, że dzieje się to naprawdę. Na boisku stosowałem się do porad kolegów i starałem się grać prostą piłkę na 1-2 kontakty. Tak wyglądają pierwsze kroki w dorosłej piłce. Będę popełniał błędy, ale muszę wzorować się na kolegach z drużyny.

- Dziękuję trenerowi Piolemu, oraz całemu klubowi. To był perfekcyjny dzień. Wygrała Primavera i teraz my. Codziennie na treningach daję z siebie wszystko i staram się rozwijać. Moim wzorcem jest Mauro Icardi. Obserwuję go na treningach. Jego ruchy i zagrania budzą mój podziw.

Antonio Candreva:

- Odpowiedzieliśmy dziś w najlepszy możliwy sposób, czyli poprzez boisko. Zagraliśmy znakomicie i zanotowaliśmy zwycięstwo. Musimy się wspinać jeśli chcemy osiągnąć cel. Przed nami jeszcze wiele spotkań i postaramy się wygrać je wszystkie.

- Icardi i Perisić są dla nas bardzo ważni, lecz dziś udowodniliśmy, że stanowimy bardzo silną grupę. Teraz skupiamy się już na Bolonii, później przyjdzie czas na Romę.

Eder:

- Empoli bardzo dużo biegało, więc kiedy nie mieliśmy piłki musieliśmy pozostawać skoncentrowani. Zdobyliśmy dziś bardzo ważne 3 pkt. w kontekście naszej wspinaczki w ligowej tabeli. Fajnie, że trafiłem do siatki, ale najważniejsza była wygrana.

- Zagraliśmy dobrze i nie chce mówić o nieobecnych. Pokazaliśmy się z naszej najlepszej strony i zamierzamy to kontynuować. Moje zagranie do Candrevy? Tylko w ten sposób mogłem ominąć linię obrony.

- Przeciwko Juventusowi zagraliśmy dobrze, lecz w futbolu liczą się detale. W obu meczach wyglądaliśmy bardzo dobrze, a dzięki koncentracji i ciężkiej pracy dziś wygraliśmy.

Roberto Gagliardini:

- Skupiam się na własnej postawie i na tym jak mogę pomóc drużynie. Kiedy przyjdą bramki będzie to z korzyścią dla wszystkich. Dobrze weszliśmy w mecz i szybko objęliśmy prowadzenie. Może mogliśmy wygrać wyżej, ale najważniejsze są 3 pkt. Brak skuteczności to nie problem. Gole przyjdą we właściwym czasie. 

- Cały zespół pokazał wielki charakter. Nie sądzę, że straciliśmy coś z powodu braku zawieszonych graczy. Palacio asystował, a Eder zdobył gola.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 2

Nerazzurri86

Nerazzurri86 13 lutego 2017 | 08:18   

Eder rowniez asystowal

samuraj

samuraj 14 lutego 2017 | 12:28   

Dobry mecz.
Pinamonti bracie ;)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich