Jakim składem z Bologną?

17 lutego 2017 | 10:19 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

W jakim składzie Inter rozpocznie najbliższe spotkanie? Dziennikarze i eksperci zdają się mieć tylko jedną wątpliwość.

Stefano Pioli nie zamierza rezygnować z gry trzema obrońcami i tak przed Samirem Handanoviciem powinniśmy zobaczyć trio Murillo - Medel - Miranda. Trener sporo więc ryzykuje, ponieważ dwaj ostatni w przypadku obejrzenia żółtej kartki nie zagrają w prestiżowym spotkaniu z Romą. Być może bezpieczniej byłoby zagrać klasyczną dwójką stoperów, bądź dać szansę występu Andreollemu. W rolę wahadłowych ponownie wcielą się Candreva i D'Ambrosio.

Najtrudniejsze, chociaż paradoksalnie najłatwiejsze zadanie Pioli ma w drugiej linii. Najłatwiejsze ponieważ wybór zawodników jest tak mały, że rozwiązanie praktycznie nasuwa się samo. Pod nieobecność Kondogbii i Brozovicia środek pola stworzą Gagliardini i Joao Mario.  

Na mecz z Bologną dostępny będzie już Ivan Perisić i jego pozycja wydaje się niepodważalna. Pozostałe pozycje obsadzi ktoś z trójki Palacio, Eder, Banega. Ten ostatni wraca po kontuzji więc najprawdopodobniej rozpocznie na ławce rezerwowych.  

Źródło: sempreinter.com/inf.własna

Polecane newsy

Komentarze: 2

Nerazzurri86

Nerazzurri86 17 lutego 2017 | 14:27   

Murillo i Andreolli od poczatku. Nie ma co ryzykowac przed Romą. Lewa Santon (Ansaldi) ,prawa Danilo. Srodek Mario i Roberto przed nimi Banega, lewa Ivan, prawa Antek i szpica Eder druga polowa Barbosa (edycja 2017.02.17 14:31 / Dudex_86)

Hagaen

Hagaen 18 lutego 2017 | 20:16   

Dudex_86 - wg mnie dobrze prawisz. Nie grałbym 3-ką ŚO w takiej sytuacji.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich