Zico: Gabigol to nie Ronaldo

20 lutego 2017 | 16:24 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Gol z Bologną spowodował, że Gabigolmania przybrała jeszcze na sile. Gorące głowy dziennikarzy i kibiców stara się ochłodzić nieco Zico. W rozmowie ze Sky Sport tak wypowiedział się o swoim rodaku:

- Gabigol dobrze prezentował się w Brazylii i dość często trafiał do siatki w barwach Santosu. Nie przez przypadek też trafił do pierwszej reprezentacji i ma na koncie złoto olimpijskie. Brazylijczycy bardzo w niego wierzą, lecz nie można porównywać go z Ronaldo, który w momencie transferu był już gotowy. To jeden z tych graczy, którzy potrzebują ciągłości występów.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 12

Nerazzurri86

Nerazzurri86 20 lutego 2017 | 17:37   

Madre slowa

Maciej Pawul

Maciej Pawul 20 lutego 2017 | 18:19   

No co ty Zico.

rafal

rafal 20 lutego 2017 | 18:50   

Chłopak musi grać i nabierać doświadczenia.Bo jak będzie grzał ławę to będzie źle dla niego i dla nas.Z Lewym też tak było w Dortmundzie przez pierwszy sezon grał ogony ale Klop go wpuszczal co mecz na 20-30min.i tak nabieral doświadczenia w Bundeslidze.A teraz jest tam gwiazda.

Ronaldo

Ronaldo 20 lutego 2017 | 20:05   

Ronaldo jest tylko jeden!

Raffal

Raffal 20 lutego 2017 | 21:32   

taaa?!?

PSV = Inter
Srodkowy pomocnik = Skrzydłowy

Błyskotliwe por ownanie

Liga wrecz stworzona na młodzieżowcach = liga wrecz stworzona na oldboyach.

Hagaen

Hagaen 21 lutego 2017 | 01:06   

@Rafał - bardzo dobry komentarz do komentarza Zico :P

Matt1

Matt1 21 lutego 2017 | 07:45   

jestem ciekaw jak potoczy sie mecz z Roma i czy Barbosa dostanie jakies 20 minut gry. Wiadomo ze Stefan desygnuje do gry najpierw nasz slynny duet i nie mam mu tego za zle. Opiera sie na doswiadczeniu i tyle. Nie ma co plakac. Licze tylko ze Palacio wroci do ojczyzny w wakacje.

inter00

inter00 21 lutego 2017 | 09:06   

Po meczu z Bologną Palacio pokazał że o wiele lepiej żeby nie wychodził na boisko bo blokuje miejsce ale myślę że Gabigol nie ma szans na występ przeciwko Romie

pasek_9

pasek_9 21 lutego 2017 | 09:14   

Co za bystrzaki z tych emerytowanych gwiazd ;-)

Guarin

Guarin 21 lutego 2017 | 10:17   

Jak to??? toć mówili że następca

Sylvvek