Icardi: Wierzę, że zajmiemy 3 miejsce w lidze

2 marca 2017 | 17:55 Redaktor: inv3rse Kategoria:Ogólna

Mauro Icardi udzielił wypowiedzi dla Gazzetta dello Sport przed nadchodzącym w niedzielę meczem z Cagliari. Oto, co kapitan Interu miał do powiedzenia:

- Bardzo mocno wierzę, że udać nam się zdobyć 3 miejsce na koniec sezonu. Wszystko tak myślimy, cel pozostaje ten sam. Czujemy się w obowiązku tego dokonać. Musimy wypracować w sobie mentalność zwycięzców. Nie możemy pokazywać tego tylko w niektórych meczach, ale stale pokazywać grę na najwyższym poziomie, bo tylko to będzie mogło zrobić różnicę. Ważne, aby nie tracić koncentracji i nie zaprzątać sobie głowy nierealnymi sytuacjami, nawet jeżeli są one częścią futbolu.

- Zrobimy co w naszej mocy, aby pomóc Piolemu tak, jak on pomógł naszej grupie. To on wyciągnął z nas to, co najlepsze i w znacznym stopniu poprawił naszą grę. Istnieje wiele sposobów na pomoc zespołowi, moim zadaniem jest zdobywanie goli. Ludzie mówią, że powinienem częściej włączać się do ataków zespołowych. Jeśli jednak sprawdzicie moje asysty w tym sezonie, to zobaczycie, że czasem dawałem nawet okazję na zdobycie gola decydującego o zwycięstwie. 

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 6

darren

darren 2 marca 2017 | 20:03   

Ciężko mi w to uwierzyć. To jeszcze nie ten sezon, ale już niedługo :)

Lethal Doze

Lethal Doze 2 marca 2017 | 20:10   

Szanse oceniam góra na 10%, gramy lepiej ale nie potrafimy zdobyć nawet punktu z bezpośrednimi rywalami. Zostało 12 kolejek ale to wcale nie jest dużo czasu biorąc pod uwagę że przez poprzednie 12 kolejek różnice punktowe praktycznie nie drgnęły.

Szacunek dla Pioliego ale już przegraliśmy z Juve, Romą, Napoli i Lazio (Coppa). Tak nie może być. (edycja 2017.03.02 20:18 / Lethal Doze)

Morfo

Morfo 3 marca 2017 | 08:00   

Dokładnie, idziemy jak burza ale z bezpośrednimi rywalami nic nie zyskujemy, trzeba się ścigać z Napoli, roma już raczej nie odda 2 pozycji. Trzeba uważać na Atalante, Gasparini dobrze ich poukładał

Sylvvek

Sylvvek 3 marca 2017 | 09:55   

dobrze gada polać mu !! a tak serio to jak najbardziej 3 miejsce jest realne

samuraj

samuraj 4 marca 2017 | 11:06   

wydaje mi się, że max 4.
Mimmo optymizmu.

samuraj

samuraj 6 marca 2017 | 21:02   

a co ma mówić nie ;D?


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich