D'Ambrosio: Powołanie to efekt ciężkiej pracy

20 marca 2017 | 01:37 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Nawet nieszczęsny remis z Torino nie powinien popsuć humoru Danilo D'Ambrosio. Defensor po raz pierwszy w karierze otrzymał powołanie do reprezentacji Włoch i nie kryje swojej radości:

- Przechodząc przez bramę ośrodka w Coverciano czułem się niesamowicie. Co prawda, byłem już tutaj z reprezentacjami młodzieżowymi, ale dorosła kadra to jednak zupełnie coś innego. 

- Nigdy nie straciłem nadziei na powołanie, ponieważ jestem zdania, że ciężka, codzienna praca zawsze prędzej, czy później zaprocentuje. Po takim czasie satysfakcja jest nawet jeszcze większa. W ciągu kilku ostatnich tygodni narodził się mój syn i dostałem powołanie do pierwszej reprezentacji. Nic lepszego nie mogło mi się już przydarzyć.

- Pragnę podziękować trenerowi Piolemu i kolegom z drużyny, bo kiedy zespół dobrze funkcjonuje to łatwiej wybić się indywidualnie. Pioli dał tej drużynie tożsamość i każdy może zobaczyć nasze ostatnie wyniki. Właśnie dlatego remis z Torino jest dla nas jak porażka. 

- To powołanie to dla mnie wielka szansa i postaram się wykorzystać ją najlepiej jak potrafię. Ostatecznie to jednak boisko wszystko zweryfikuje. Czwórka z Interu? W ostatnim czasie to się nie zdarzało. Klub powinien być z tego dumny.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 2

samuraj

samuraj 20 marca 2017 | 19:27   

Fakt stara się chłop..

Klinsi64

Klinsi64 21 marca 2017 | 10:09   

" bo kiedy zespół(KLUB !!) dobrze funkcjonuje to łatwiej wybić się indywidualnie " to zdanie powinni sobie powiesić w gabinecie ludzie odpowiedzialni za politykę transferową w Interze


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich