Nasi wczoraj grali w reprezentacjach

29 marca 2017 | 07:23 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Wczoraj rozegrano kilka spotkań międzypaństwowych z udziałem piłkarzy Interu Mediolan. Zróbmy więc małe podsumowanie.

Argentyna przegrała swój mecz eliminacyjny z Boliwią 0-2, a w meczu wziął udział Ever Banega, który zagrał cały mecz i otrzymał żółtą kartkę.

Chile pokonało u siebie Wenezuelę 3-1, a Gary Medel zagrał pełne spotkanie na środku obrony i również ukarany został żółtą kartką.

Yuto Nagatomo rozegrał pełne 90 minut w meczu Japonii z Tajlandią, wygranym 4-0. Był to mecz eliminacji do MŚ 2018.

W mocno alternatywnym składzie zagrała Chorwacja, która przegrała 0-3 w wyjazdowym mecz towarzyskim przeciwko Estonii. Pełne spotkanie rozegrał Ivan Perisić.

Portugalia przegrała swój sparing ze Szwecją 2-3, a Joao Mario całe spotkanie spędził na ławce rezerwowych.

Reprezentacja Włoch w Amsterdamie pokonała Holandię 2-1, a bramkę na 1-1 zdobył grający w Interze Eder, drugie trafienie było autorstwa Bonucciego. Jeszcze w pierwszej połowie za Daniele De Rossiego na murawie pojawił się Roberto Gagliardini, a w końcówce meczu Danilo D'Ambrosio.