Przypuszczalny skład na Sampdorie

31 marca 2017 | 15:30 Redaktor: Guarin Kategoria:Publicystyka

Po przerwie na reprezentacje, wraca nasza ukochana liga. Inter w tej kolejce zmierzy się u siebie z Sampdorią, a mecz nietypowo odbędzie się w poniedziałek.

Jak informuję nas CdS, Stefano Pioli ma nie zmieniać swojej chyba najlepszej taktyki i Inter ma wyjść w znanym nam już ustawieniu (4-2-3-1).

Środek obrony ma tworzyć para Miranda - Medel, a na bokach obrony tradycyjnie niezawodny już w tym sezonie D'Ambrosio i Ansaldi.

Jak zwykle największy ból głowy trener Interu będzie miał przy ustalaniu linii pomocy. Gagliardini i Kondogbia mają tworzyć parę w środku, a na skrzydłach towarzyszyć im będą Candreva oraz Perisic. Ostatnio świetna forma Evera Banegi sugerowałaby by, że to on będzie wspierać Mauro Icardiego, jednak rzymski dziennik podaje, że to nie Argentyńczyk, a ostatnio pomijany Joao Mario ma wyjść od 1 minuty.

Oto cała przypuszczalna formacja:

- (4-2-3-1) Handanovic, D'Ambrosio, Medel, Miranda, Ansaldi; Gagliardini, Kondogbia; Candreva, Joao Mario, Perisic; Icardi.
Źródło: CdS

Polecane newsy

Komentarze: 2

Raffal

Raffal 31 marca 2017 | 16:44   

słyszałem plotki z włoskiej strony Interu ze Gabi ma dostac szanse w koncówce sezonu.

Nerazzurri86

Nerazzurri86 31 marca 2017 | 17:01   

To taki bol glowy przyjmuje na spokojnie. Ever czy Mário ;) oby w nastepnym sezonie bylo wiecej Tak super bólów :) (edycja 2017.03.31 17:01 / Dudex_86)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich