Wypowiedzi po meczu derbowym

15 kwietnia 2017 | 15:54 Redaktor: inv3rse Kategoria:Ogólna

Inter Mediolan drugi raz w tym sezonie podzielił się punktami w meczu derbowym z Milanem, ponownie remisując z lokalnym rywalem wynikiem 2:2. Poniżej wypowiedzi zawodników Interu odnośnie tego spotkania.

Antonio Candreva:

- Nie wiem, co dla nas pozostało po tych derbach. Jesteśmy rozczarowani, ciężko mi cokolwiek powiedzieć. Być może mogliśmy się lepiej komunikować na boisku, jednak przy wyniku 2:0 nie stanowiło to problemu. Zaledwie 2 błędy z koncentracją przy rzutach rożnych zdecydowały o końcowym wyniku. Pozostało już bardzo niewiele spotkań do końca sezonu, musimy pokazać się z jak najlepszej strony tak, aby wymazać ostatnie porażki. Od razu jesteśmy skupieni na następnym meczu z Fiorentiną, trzeba naładować baterie, bo dzisiejszy remis jest dla nas jak porażka. W porównaniu z ostatnim spotkaniem pokazaliśmy jednak fragmenty dobrej gry. 

Joao Mario:

- Czy ta gra symbolizuje cały nasz sezon? Zabrakło nam trochę szczęścia, zagraliśmy dobre zawody w pierwszej połowie. Dopiero w drugiej części spotkania oddaliśmy Milanowi ten remis. Jesteśmy Interem i mamy ogromne możliwości, dzięki którym nie powinniśmy bać się pojedynku z żadnym zespołem. 

- Moje mecze z ławki rezerwowych? To jest część futbolu, musimy być gotowi na każdy scenariusz. Mogę jedynie myśleć o pracy, którą muszę wykonać, aby zasłużyć na miejsce w składzie. To był jeden z moich najlepszych występów w Interze, zawsze pragnę pomagać drużynie. W drużynie narodowej gram na bokach, więc czemu nie mógłbym tego robić w Interze? 

Mauro Icardi:

- W szatni postanowiliśmy zamknąć to spotkanie, strzelając bramkę na 3:0. Mieliśmy na to wiele okazji, jednak czegoś nam zabrakło. Dzisiaj zagraliśmy dobre spotkanie, w którym pokazaliśmy ducha walki. Musimy zacząć wygrywać mecze do końca, czasami wydaje nam się, że wszystko idzie łatwo, ale w rzeczywistości tak nie jest. Przeciwnicy również mają umiejętności i musimy ciężko pracować, aby pokazać naszą wyższość. Pozostaje nam teraz powrót do domu w smutnych nastrojach. 

Źródło: różne

Polecane newsy

Komentarze: 1

Nerazzurri86

Nerazzurri86 16 kwietnia 2017 | 01:21   

Milczec leszcze


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich