Zanetti: Chcemy być w 10 najlepszych na świecie

19 kwietnia 2017 | 19:44 Redaktor: mała Kategoria:Ogólna

Inter w najlepszej dziesiątce na świecie? W obecnym czasie jest to wręcz marzenie ściętej głowy. Suning jednak zamierza udowodnić, że jest w stanie to osiągnąć..., a przynajmniej tak zapewnia Javier Zanetti.

Wiceprezydent Interu wielokrotnie podkreślał jak ważna jest współpraca z Suning Group. Do tej pory układa się ona bardzo dobrze. W przyszłości ma być podobno jeszcze lepiej. - Obecnie jesteśmy na etapie budowy wielkiego zespołu... gdzie klub chce być w dziesiątce najlepszych zespołów na świecie - mówił Argentyńczyk. - To jest to nad czym pracujemy. Nie da się jednak tego osiągnąć w jedną noc. Potrzebujemy czasu i planu strategicznego. Można zbudować team z dobrymi zawodnikami, ale istotne są także wartości i odpowiedni plan - dodał.

Coraz więcej mówi się o letnim okienku transferowym. Do Interu mają trafić piłkarze, którzy wpasują się w ideę klubu. - Musimy inteligentnie dobierać zawodników, którzy będą pasować do tego, czego szukamy - wyjaśniał wiceprezydent.

Celem Interu (jak zwykle) jest Liga Mistrzów. Z informacji jakie podał Zanetti wynika, że Nerazzurri w LM "czują się jak w domu". Aż trudno w to uwierzyć po tylu latach przerwy. Argentyńczyk zapewniał , że "Suning ma wielki szacunek do tożsamości i historii klubu, dlatego współpracujemy razem, by Inter wrócił do dużych zawodów".

AC Milan przejęli Chińczycy. Drużyny te dzielą się stadionem, ale przyszłość jest niepewna. - San Siro jest jednym z najpiękniejszych stadionów na świecie. Jego przebudowa i wprowadzenie nowych rozwiązań będzie dla nas podstawową strategią. Mam nadzieję, że sytuacja zostanie szybko rozwiązana - zakończył wiceprezydent.

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 5

Guarin

Guarin 19 kwietnia 2017 | 19:50   

No cóż mądrze chłop mówi ale "Musimy inteligentnie dobierać zawodników, którzy będą pasować do tego, czego szukamy - wyjaśniał wiceprezydent." Mam ochotę komuś tam dać w gębę bo nijak to się ma do tego co robią.

Nerazzurri86

Nerazzurri86 19 kwietnia 2017 | 22:13   

Sprzedajcie Barbose do Monaco i dopladzcie do Mbappe

czarnoniebieski

czarnoniebieski 19 kwietnia 2017 | 23:19   

a co by z tego miał Mbappe? A na co Monaco Barbosa? Nierealne :)

superofca

superofca 20 kwietnia 2017 | 03:25   

Mówcie co chcecie ale mnie się bardzo nie podoba postawa naszego V-ce. Patrzy na horyzont, a nie widzi, że chałupa mu się pali. (edycja 2017.04.20 03:27 / superofca)

nwk

nwk 20 kwietnia 2017 | 15:59   

Prezydenci są właśnie od takich wizji. Żeby swoją wizję spełnić zatrudniają ludzi, którzy mają doprowadzić do szczęśliwego końca (od gaszenia chałupy ma ludzi). Plan stategiczny, taktyczny, operacyjny. Podstawy podstaw czego tu nie lubić.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich