Agent: Cristian nigdzie się nie wybiera

19 kwietnia 2017 | 23:10 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Cristian Ansaldi dość nieoczekiwanie stracił miejsce w wyjściowej jedenastce na derbowy mecz z Milanem. Agent zawodnika jest przekonany, że Argentyńczyk w przyszłym sezonie nadal będzie reprezentował barwy Nerazzurrich.

- Nie wiem jakie są plany Interu w stosunku do mojego klienta. Nikt się ze mną nie kontaktował. Cristian podpisał długi, czteroletniletni kontrakt i jego pragnieniem jest dalsza gra dla Nerazzurrich. Oczywiście sporo zależy od pomysłów przedstawicieli klubu.

- Jeżeli Inter się z nami nie kontaktował, oznacza to, że zamierzają nadal stawiać na Ansaldiego. Jeżeli coś się zmieni, to będziemy szukać innych rozwiązań, ale zawodnik powinien pozostać w Mediolanie.

- Cristian jest gotowy do walki o miejsce w składzie. To prawda, że ostatnio nie zagrał, lecz wcześniej grał niemal zawsze. Przybycie nowych zawodników nie będzie dla nas problemem. Powtarzam, że naszym pragnieniem jest dalsza współpraca z Interem.

- Oczywiście, że pojawiają się różne oferty. Turcja, Niemcy, Anglia... Zawodnik chce pozostać w Mediolanie, gdzie świetnie się zaaklimatyzował wspólnie z rodziną. Ma za sobą wiele lat spędzonych w Rosji. Tam priorytetem były dla niego pieniądze, a teraz liczy się tylko sport.

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich