Cassano: Mógłbym pełnić rolę Marco Branki

19 kwietnia 2017 | 23:40 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

W swoim piłkarskim CV posiada m.in. takie marki jak Real Madryt, Roma, Milan i oczywiście Inter Mediolan. W każdym z tych klubów dawał się poznać zarówno jako piłkarski wirtuoz, ale i niezły szaleniec. Antonio Cassano to bez wątpienia enfant terrible włoskiego futbolu ostatnich lat.

Obecnie po rozstaniu z Sampdorią odpoczywa od piłki. W rozmowie z Il Secolo XIX FantAntonio zdradził jak wyglądają jego plany na przyszłość:

- Tylko kilka osób posiada mój numer telefonu. W świecie piłki jedynie Piero Ausilio, Checco Palmieri, Filippo Fusco, Gigetto Delneri i Fabrizio Preziosi, z którym nadal jesteśmy blisko. 

- Po przejściu na emeryturę chciałbym pozostać przy futbolu. Mógłbym pełnić podobną rolę do Marco Branki w Interze. Łącznik między składem, trenerem i zarządem. 

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 2

etogol

etogol 20 kwietnia 2017 | 15:17   

Jestem za, z jego charyzma mogloby byc ciekawie w klubie.

Rizzo

Rizzo 20 kwietnia 2017 | 15:29   

Ani z niego profesjonalista, ani zbyt bystry gość patrząc na wywiady. Poza tym nie mam pojęcia po co w klubie osoba na takim stanowisku. Chłopaki potrzebują więcej i lepiej trenować a nie mieć lepszy kontakt z zarządem czy trenerem. (edycja 2017.04.20 15:30 / Rizzo)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich