Ferrero: Schick musi zostać

30 kwietnia 2017 | 01:33 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Patrik Schick długo uchodził w Sampdorii za super rezerwowego. W momencie kontuzji Luisa Muriela otrzymał prawdziwą szansę i udowadnia, że to od jego nazwiska powinno rozpoczynać się ustalanie wyjściowej jedenastki.

Czech w sobotnim starciu z Torino ponownie trafił do siatki i na chwilę obecną ma już jedenaście ligowych trafień. Schick od jakiegoś czasu znajduje się w kręgu zainteresowań Interu Mediolan.

Massimo Ferrero jest jednak zdania, że przedwczesna sprzedaż napastnika byłaby olbrzymim błędem. Właściciel Sampdorii w mediach rozpływał się nad umiejętnościami 21-latka:

- To nasz zawodnik i największym błędem, jaki moglibyśmy popełnić, byłby jego zbyt wczesny transfer. On potrzebuje kolejnego sezonu w naszych barwach. To naturalny talent, który rodzi się raz na 20-30 lat. Chciałbym go zatrzymać i nie zamieniłbym go nawet na Belottiego.

Poniżej mała próbka umiejętności czeskiego napastnika.

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 1

Wiktor

Wiktor 30 kwietnia 2017 | 09:07   

Ciekawy grajek i przydałby się, ale czy nawet w wypadku transferu u nas pogra? Nie sądzę. Czy kupić go zabezpieczając przyszłość? Tak! Czy mamy pilniejsze wydatki? Zdecydowanie tak.
Rozwiązanie jakie widzę to kupić go za naszych graczy których chcemy się pozbyć, a których Sampa by chciała i pozostawić w Sampie. Co więcej wypożyczyć do niej lub Atalanty Gabigola.
Wczoraj oglądałem mecz Suning i stwierdzam że Ramires ani Texiera nie są nam potrzebni.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich