Ferrero: Schick zostaje, Muriel może odejść

11 maja 2017 | 22:03 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Patrik Schick to jedno z najgorętszych nazwisk ostatnich miesięcy na Półwyspie Apenińskim i swój niebanalny talent potwierdza każdym kolejnym występem. Luis Muriel przed poważną kontuzją był liderem ataku Sampdorii i jednym z czołowych strzelców w lidze. Obaj panowie od dawna znajdują się w kręgu zainteresowań Interu Mediolan.

Głos w sprawie przyszłości swoich gwiazd zabrał szalony Massimo Ferrero:

- Nie rozmawiałem w tym tygodniu z agentem Schicka. Mam nadzieję i mocno wierzę w to, że zostanie z nami na kolejny sezon. Chłopak znajduje się w dobrej formie, a Giampaolo uczy go futbolu. Jeżeli jego menadżer ma choć trochę rozumu to będzie doradzał mu pozostanie w Sampie. Z nami może się jeszcze rozwinąć i stać się jednym z najlepszych. Przypomina mi Beckenbauera.

- Muriel to miłość mojego życia. Niestety spodziewam się, że wiele klubów się po niego zgłosi. Uważam, że nadszedł czas, by stąd odfrunął i mówię to prosto z serca. Po tylu latach w Sampdorii ma prawo iść do wielkiego klubu i kontynuować swoją karierę.  

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 7

Lombardo

Lombardo 11 maja 2017 | 22:47   

Jasne, czas zarobic na Murielu a Schick bedzie jeszcze drozszy.

Gambit

Gambit 12 maja 2017 | 08:03   

Schickowi jeszcze jeden sezon w Sampie pewnie nie zaszkodzi. Ale dobrze byłoby go już zaklepać. A Muriel niech idzie byle z dala od Interu.

HeyaMakumba

HeyaMakumba 12 maja 2017 | 08:15   

Wykupmy Schicka i zostawmy w Sampie na sezon albo nawet dwa . Tak jak mówi Ferrero na pewno mu to nie zaszkodzi.

Guarin

Guarin 12 maja 2017 | 08:23   

Schick był na patelni przez pół roku ale Ausilio wolał poczekać co się wydarzy. Jeśli ktoś z dwójki Juve/Napoli będzie go chciał na poważnie, jedynie sobie popatrzymy na licytację. Takich chłopaków bierze się z marszu.

anor

anor 12 maja 2017 | 10:27   

Muriel to gówniak i taka Sampa to jego max

Nerazzurri86

Nerazzurri86 12 maja 2017 | 14:45   

No moze u was zostac na kolejny sezon wypozyczony przez Inter :D

Turbot

Turbot 12 maja 2017 | 16:29   

Jeśli potwierdzi się zainteresowanie ze strony Borussii, to wówczas będzie to najpewniejszy kierunek dla młodego Czecha. Juve ma zatrzęsienie napastników, w tym młodego Dybalę oraz Mandzukica o podobnej charakterystyce do Schicka. W Dortmundzie zaś miałby realną szansę na regularne występy. Poza tym, zwyczajnie pasuje mi on do Borussii, taki następca Kollera. U nas nie odkleiłby się pewnie od ławki...


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich