AS: Icardi będzie powołany na najbliższe sparingi

16 maja 2017 | 11:34 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Po serii ominiętych przez Icardiego zgrupowań z powodu braku powołań do reprezentacji, kapitan Interu wkrótce może doczekać się upragnionego powołania.

Nowy selekcjoner, Joerge Sampaoli zamierza powołać Icardiego na najbliższe mecze towarzyskie z Australią 9 czerwca oraz Brazylią 13 czerwca.

Źródło: as

Polecane newsy

Komentarze: 3

TheKacz

TheKacz 16 maja 2017 | 11:40   

Teraz kiedy jest bez formy ?

Nerazzurri86

Nerazzurri86 16 maja 2017 | 12:18   

Nie wiem czemu ale Icardi mi nie odpowiada. Fakt strzela sporo bramek, ale mysle ze to taka " miekka faja "

Jovetić10

Jovetić10 16 maja 2017 | 15:59   

Icardi to jest świetny napastnik, jednak niepotrzebnie komplikował sobie życie z tą opaską, w trudnych chwilach każdy patrzy na kapitana, a wg mnie powinien rozwijać się w spokoju i nie nakładać na siebie dodatkowej presji. Pozostaje kwestia czy dalej powinien być kapitanem, bo jeśli przez kolejne 5 lat będzie w Interze kapitanem to możemy bardzo dużo zyskać. Jednak patrząc na jego statystyki i jak sobie go porównam do takiego Lewandowskiego z czasów BVB to widzę sporo podobieństw, między innymi Lewandowskiemu też zarzucano, że nadaje się tylko do wykończenia akcji, a jak się rozwinął to każdy wie. Z Icardim może być podobnie, ma bardzo dobre statystyki jak na grę w tym bagnie i szczerze mówiąc nie widzę go tu za te 5 lat. Co do reprezentacji, ma pecha że jest Higuain, ale powinien być powoływany jako jego zmiennik, bo za te kilka lat to on może być na poziomie Higuaina i godnie go zastąpić. (edycja 2017.05.16 16:00 / Jovetić10)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich