SKY: Temat Manolasa upadł przez Rüdigera

4 czerwca 2017 | 10:41 Redaktor: Guarin Kategoria:Ogólna

Jeszcze całkiem niedawno włoskie media donosiły, że Kostas Manolas przejdzie do Interu. Teraz te same podają przyczynę niepowodzenia tej transakcji.

Dziennikarze SkySport24 informują dziś o tym, że to Rüdiger jest powodem dla którego Manolas nie przejdzie do ekipy z Mediolanu. Wszystko zmieniło się gdy trenerem Interu został Luciano Spalletti ( oficjalne potwierdzenie ma nastąpić w poniedziałek). 

Włoski szkoleniowiec miał dać jasny sygnał Sabatiniemu, że to nie Grek a Rüdiger jest zawodnikiem którego bardziej potrzebuję. 

Źródło: SkySport24

Polecane newsy

Komentarze: 9

Maciej Pawul

Maciej Pawul 4 czerwca 2017 | 10:57   

Aż się wierzyć nie chce, Inter planuje zakupy według wytycznych szkoleniowca. Na pewno rozmawiamy o tym samym klubie? :)

Gambit

Gambit 4 czerwca 2017 | 11:16   

Chyba uczą się na błędach. To już dobry znak.
Osobiście jakoś wolę Manolasa, ale ogólnie uważam ich za graczy o podobnym poziomie, po drugie od dawna byłem zdania że potrzebujemy jakiegoś Niemca w kadrze:) A co najważniejsze skoro tak chce trener ktory dobrze zna obu, to trzeba sie tego trzymać.

Guarin

Guarin 4 czerwca 2017 | 11:21   

Uważam, że wiek i wszechstronność Niemca są tu kluczowe.

granitxhaka

granitxhaka 4 czerwca 2017 | 11:21   

spalletti wie co robi prowadzil ich przez dlugi czas wiec wie kto mu sie przyda.

Wiktor

Wiktor 4 czerwca 2017 | 12:44   

Obserwując obu, wolę zdecydowanie Manolasa. Rudiger jest ok. Sądzę że przeważyła jego wszechstronność (gra na prawej etc.). Ale na nim nie zbudujemy defensywy na miarę LM. To oczywiście moje subiektywne zdanie.
Inną sprawą jest Spal i to w końcu on zna obu graczy więc zakładam, że wie co robi. I wie to czego my nie. Sama koncepcja kupowania pod trenera wydaje się jedyną słuszną. Jeśli wyrwiemy go 30+ uznam to za niezłą transakcję, ale to nie na takie czekam.
Po za tym o ile się orientuję to potrzebujemy dwóch środkowych, stąd nie wiem dlaczego jeden transfer ma wykluczać drugi. (Mielibyśmy ograną parę oraz Mirandę na zmianie lub do gry 3ką z tył. Dało by nam to wiele możliwości i warintów oraz zabezpieczyło solidnie środek obrony. Do tego Pepe za free i mamy komplet.

Gambit

Gambit 4 czerwca 2017 | 13:03   

Wiktor tylko pewnie nam kasy nie starczy :) A Roma na pewno nie sprzeda nam obu. Niech pierw kupią choć jednego. Rudiger jest w niezlym wieku ma potencjał do rozwoju. Umówmy się wielkie gwiazdy tu teraz nie przyjdą. Moze i mamy kasę ale jest w Europie z 15 klubów ktore też ją mają. Często nawet większą. Plus mają LM i w miarę ugruntowaną pozycję w swoich ligach. Sorry jak taki Tolisso dostanie ofertę z Chelsea, Interu i Juve to zgadnijmy, którego klubu nie wybierze? A to nawet nie jest wielka gwiazda.

Lethal Doze

Lethal Doze 4 czerwca 2017 | 15:42   

Dosłownie wczoraj przeczytałem odwrotnego newsa, że Spal woli Manolasa

samuraj

samuraj 5 czerwca 2017 | 12:14   

:D

TheKacz

TheKacz 5 czerwca 2017 | 21:23   

Nie a ani jednego, ani drugiego, ani trzeciego :p


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich