CAMPIONI 2021

 

Vieri: Spalletti to wielki trener

8 czerwca 2017 | 11:27 Redaktor: Guarin Kategoria:Ogólna

Legenda Interu i światowej piłki Christian Vieri podzielił się swoją opinią na temat nowego trenera Interu Luciano Spallettiego. 

- Wybór Spallettiego na trenera Interu to bardzo rozsądna decyzja. Luciano doskonale zna ligę i jest szanowanym szkoleniowcem. To mieszanka mocnego charakteru i doświadczenia. Wierzę,że z nim Inter znów stanie się wielką drużyną.

Źródło: SkySport24

Polecane newsy

Komentarze: 9

Jovetić10

Jovetić10 8 czerwca 2017 | 11:57   

Vieri to był niesamowity kot, ta dynamika... Ehh patrząc na Icardiego to już chyba zapomniałem jak wygląda topowy napastnik.

Guarin

Guarin 8 czerwca 2017 | 12:04   

Widzę Jovetic że nowa ofiara to Icardi co? szkoda, że przypier*** się do jednego z nielicznych co coś sobą prezentuję na boisku. Vieri to Vieri legenda światowego formatu, Mauro raczej nie osiągnie takie poziomu, choć życzę mu tego i mocno trzymam kciuki.

Jovetić10

Jovetić10 8 czerwca 2017 | 12:20   

A napisałem gdzieś, że Icardi to słaby zawodnik?

nwk

nwk 8 czerwca 2017 | 12:26   

Icardi ma potencjal i jest mlody. Inter moze grac na niego, ale potrzebuje zelaznej obrony. Nie moze byc tez od niego uzalezniony jak teraz. Musi byc jakis 2 schemat, ze gdy jest bicie glowa w mur, ktos wchodzi za niego i cos wnosi do gry.

Jovetić10

Jovetić10 8 czerwca 2017 | 12:31   

Sam napisałeś, że Icardi nie osiągnie poziomu BOBO, więc nie wiem o co Ci chodzi. Niestety różnica między dobrym, a topowym zawodnikiem jest widoczna. No i nie róbmy na siłę gwiazdy z tego Icardiego, bo w tej lidze biegają Ranocchie i inne dziwolągi w obronie, co pokazał sezon w którym emeryt i junior sięgnęli po króla strzelców, a w tym to nawet tacy "wirtuozi" futbolu jak "Nieruchomy" potrafili nastrzelać. Tak naprawdę, gdyby nie mamona, twitery i konie może chciałoby mu się więcej i może nastrzelałby więcej. Póki co do dla mnie dobry napastnik, musi pracować więcej dla drużyny i przestać z siebie robić bufona.

Jovetić10

Jovetić10 8 czerwca 2017 | 12:37   

NWK i tu jest problem, porównując go do Dżeko widać, że brakuje mu tych centymetrów, Bośniak potrafi wykorzystać jakąś świecę, Icardi już nie, szkoda. Jestem ciekaw czy Spalletti zastosuje podobne schematy jak z Dżeko w Romie i jak to będzie wszystko wyglądało z Icardim.

ER_Grande_Nerazzurri

ER_Grande_Nerazzurri 8 czerwca 2017 | 21:35   

Spalletti jest trenerem poziomu Mancio. Ten poziom trenerski uważam dla nas wystarczający, jeśli szkoleniowiec zostanie opatrzony odpowiednim stopniem decyzyjności w klubie.

chonciak

chonciak 9 czerwca 2017 | 18:33   

Icardi nie osiągnie tego samego poziomu co Vieri... Ale nie ma co porównywać ich bo czasy się zmieniły. Niewiele pozostało typowych 9, niestety coraz mniej ich potrzeba. Dlatego też Icardi osiągnie zupełnie inny poziom niż Vieri. Kolejna sprawa jest taka z kim grał Vieri, a z kim gra Icardi ;) Ja bym tutaj również upatrywał różnicy w 'poziomach' ;)

Ronaldo

Ronaldo 9 czerwca 2017 | 20:25   

Aż miło powspominać te mecze za czasów Vieriego i Ronaldo.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich