Cambiasso: Juventus to przegrywy...w finałach LM

23 czerwca 2017 | 10:41 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Esteban Cambiasso w wywiadzie dla hiszpańskiej Marki skorzystał z okazji, by słownie pstryknąć w nos Starą Damę z Turynu. Argentyńczyk nazwał Juventus "przegrywami" w rozgrywkach Champions League.

- Czy włoskie zespoły wyglądają na malutkie w finałach Champions League? To nie tak, to nie prawda. Jedynym klubem z Włoch, który przegrywał finały z hiszpańskimi ekipami był Juventus. Inter grał jeden i wygrał. Milan też wygrywał przy wielu okazjach - powiedział Chuchu.

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 16

anor

anor 23 czerwca 2017 | 11:15   

niepotrzebne rozpętywanie gównoburzy

Van Dall

Van Dall 23 czerwca 2017 | 12:01   

Nie dałoby się bez tej gimbomowy w tytule?

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 23 czerwca 2017 | 12:10   

a jak byś przetłumaczył słowo "losers"?

Sylvvek

Sylvvek 23 czerwca 2017 | 13:19   

bardzo dobrze powiedziane ;)

Turbot

Turbot 23 czerwca 2017 | 13:21   

Może: "niewygrywacze"? XD

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 23 czerwca 2017 | 13:35   

Cambiasso: Juve are CL losers

Guarin

Guarin 23 czerwca 2017 | 16:09   

Bardzo dobrze, że taki news jest na stronie! Osobiście wolę takiego typu niż np " Milan z pucharem Włoch"

Loon

Loon 23 czerwca 2017 | 16:29   

Usunięto (edycja 2017.06.23 17:21 / Paweł Świnarski)

Guarin

Guarin 23 czerwca 2017 | 16:39   

Usunięto (edycja 2017.06.23 17:21 / Paweł Świnarski)

Rahi

Rahi 23 czerwca 2017 | 17:20   

@up - ja pieprze, weźcie na stronie konkurencji się kłóćcie, nie tutaj, to w oczy kole jak osoby działające na stronie schodzą do takiego poziomu dyskusji

Nerazzurri86

Nerazzurri86 23 czerwca 2017 | 18:09   

Po co sie wlasciwie sperzeczacie o klub ktory nas nie Interesuje. :)

Kevin

Kevin 23 czerwca 2017 | 19:14   

Nie ma nic ciekawego w sprawie transferow, to chłopakom się nudzi

xionc

xionc 23 czerwca 2017 | 21:13   

bezsensowna wypowiedź. Sportowo możemy im pozazdrościć obecnie - nie musimy się nimi zachwycać ale nie ma co im "umniejszać"

Van Dall

Van Dall 24 czerwca 2017 | 12:26   

Przegrani, przegrywający, pokonani, pobici. "Przegrywów" nawet w słowniku nie ma!

vilgefortz

vilgefortz 24 czerwca 2017 | 13:00   

Xionc-a kto im "umniejsza"?3 przerąbane finały to po prostu fakty co miał im Cuchu pogratulować i czekoladki wysłać?z resztą po ich wypowiedziach na temat naszych scudetto gdy oni kiblowali w serie b na żadną taryfę ulgową nie powinni liczyć.

Giu Meazza

Giu Meazza 24 czerwca 2017 | 14:50   

Fajnie, że redaktor z FCI tak powiedział, Chuchu widzę, że jest fejmem. xD
Literówka przy pseudonimie, Cuchu a nie Chuchu.