Joao Mario: Stać mnie na więcej

14 lipca 2017 | 23:20 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Joao Mario trafił do Interu w glorii Mistrza Europy i wybitnego reżysera gry. Portugalczyk póki co nie spełnił jeszcze pokładanych w nim nadziei, lecz najważniejsze, że sam również ma tego świadomość.

Pomocnik zapewnił, że skupia się wyłącznie na kolejnym sezonie w barwach Interu i nie myśli o zmianie barw klubowych:

- Ciężko pracujemy, aby przygotować się do sezonu. Kontuzje się zdarzają, lecz teraz jestem gotowy. Wszyscy doskonale wiemy co wydarzyło się w poprzednim sezonie, dlatego chcemy dobrze radzić sobie w nadchodzącej kampanii i zakwalifikować się do Ligi Mistrzów. Wiem na co mnie stać i potrafię grać lepiej. Myślę wyłącznie o tym, aby dać z siebie wszystko w nowym sezonie.

- Luciano Spalletti jest niezwykle doświadczony i pragnie przekazać swój styl gry drużynie. Zresztą sami możecie zobaczyć. Ufamy mu. Namawia nas do gry jaka przystała topowym drużynom. My też tego chcemy.

- Koncentruje się wyłącznie na dobrych treningach. Jestem tutaj i chcę pozostać w Interze. To dla mnie najważniejsze. Już teraz dysponujemy świetną drużyną, lecz z przyjemnością powitamy kolejnych topowych graczy. 

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 3

darren

darren

15 lipca 2017 | 13:53

Mario ma jeszcze ogromny zapas możliwości, których nie pokazał w poprzednim sezonie. Mam nadzieję, że to będzie jego sezon.

samuraj

samuraj

15 lipca 2017 | 14:56

Trochę jakby kroczył drogą Banegi. Jakby wciąż nie było dla niego miejsca, macie takie spostrzeżenia?

Nie byłem zwolennikiem transferu jego (choćby za tą kasę a potem ławeczka), ale solidny jest (tylko ma siłę strzału -5 ;p). Jak znajda mu miejsce to będzie pożytek. Raczej mało do niego pretensji po sezonie. Tylko, że był jakby niedopasowany.

Rahi

Rahi

15 lipca 2017 | 15:09

Nie rozumiem tego. Niektórzy nie dostają szansy wcale, inni są średniakami, siedzą tu po kilka sezonów i grają regularnie, jeszcze inni w trybie "wiecznego talentu czekającego na eksplozję" grają gówno, i też łapią się w wyjściowej 11... Mario nic specjalnego nie pokazał, i wątpię, żeby miało się to zmienić.. Nie lubię typa, i nie chcę go w drużynie, ale jak już ma zostać to trzymam kciuki... Dla dobra całego FCI


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich