Rozmowa ze Spallettim i Gagliardnim

21 lipca 2017 | 11:15 Redaktor: czarnoniebieski Kategoria:Ogólna

Trener Interu udzielił obszernego wywiadu w Changzou. Na rozmowie na chwilę pojawił się także Roberto Gagliardini.

Spalletti:

- Dla mnie jest bardzo ważne, aby obserwować piłkarzy podczas gry z trudnymi rywalami. Wyjazd będzie wymagający pod względem fizycznym i psychologicznym, jednak musimy dać z siebie wszystko. Sparingi z topowymi drużynami będą dobrym początkiem, ponieważ są to mecze, na których nam bardzo zależy. W takich grach procedura i przygotowanie przedmeczowe są podobne do sytuacji ligowej, wystarczy później wyjść na boisko i dać siebie wszystko.

Gagliardini:

- Jest tu cieplej niż we Włoszech, ale mamy tutaj wszystko co jest niezbędne do trenowania, by przygotować się odpowiednio do rozgrywek ligowych. Musimy podziękować fanom z Chin, mamy na świecie masę fanów, a miejscowi kibice dają nam ekstra motywacje do trenowania i zaprezentowania się dobrze podczas tutejszego turnieju.

Następnie Spalletti rozwinął myśl Gagliardiniego:

-Fakt, że piłkarze są tak ciepło przyjęci, zawdzięczamy w dużej mierze naszym kibicom. Staramy się przyciągać fanów podczas meczów na boisku, jak i poza nim. Inter jest wielkim klubem, co kreuje ogromne zainteresowanie w krajach takich jak Chiny.

- Perisić zagra nawet więcej niż pozostali, ponieważ nie miał okazji przebywać na boisku w Brunico. Icardi zaś trenuje oddzielnie, skupiając się na przygotowaniu do zbliżającego się sezonu. Będziemy niedługo wiedzieć kiedy będzie mógł dostać szansę pojawienia się na murawie. Nie chcemy podejmować działań, które mogą grozić wydłużeniem się jego absencji.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich