Piłkarze po meczu z Bayernem

27 lipca 2017 | 18:42 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Za nami kolejny mecz Interu rozegrany w ramach ICC. Podopieczni Luciano Spallettiego pokonali Bayern 2:0. Piłkarze po meczu nie ukrywali zadowolenia z tego zwycięstwa.

Danilo D'Ambrosio:
- Nadchodzimy! Choć mecze przedsezonowe nie mają dużego znaczenia, kolejne zwycięstwa pozwalają nam trenować z optymizmem i większym zaufaniem.

- Wiedziałem o charyzmie Spallettiego, a także o jego podejściu do przygotowań. Z pewnością może pomóc nam osiągnąć nasze cele, a początek sezonu nie będzie łatwy.

Antonio Candreva:
- Trener wymagał od nas zarówno ataku, jak i obrony. Było dużo ruchu w obu częściach meczu. Wygrane zawsze poprawiają pewność siebie i wiarę. Wiemy jednak, że to początek i wciąż mamy wiele do poprawy.

Cristian Ansaldi:
- Jestem zadowolony, że wróciłem. Wszystko jest w porządku. To świetna wygrana. Jesteśmy na właściwej drodze. Znam Spallettiego i uważam, że jest świetnym trenerem.

Eder:
- To tylko przedsezonowy sparing, choć zawsze dobrze jest pokonać taki zespół jak Bayern. Pracujemy naprawdę dobrze i chcemy to wykorzystać w sezonie. Wejście Luciano Spallettiego miało duży wpływ. Jeżeli będziemy robić to, co chce, możemy uzyskać pożądane rezultaty.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 3

inter00

inter00 27 lipca 2017 | 18:43   

Oby Eder, oby

Turbot

Turbot 27 lipca 2017 | 19:50   

MVP udziela najmądrzejszej wypowiedzi. Jest dobrze.

samuraj

samuraj 27 lipca 2017 | 21:09   

Eder ziom


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich