Dziś Vecino a potem kolejni?

31 lipca 2017 | 10:28 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Transfery

Dziś do Mediolanu przybyć ma Matias Vecino z Fiorentiny. Pomocnik przejść ma badania medyczne i następnie podpisać umowę z Interem.

Transfer tego gracza może rozpocząć bardzo ważny tydzień dla transferów Interu. W tym czasie bowiem Piero Ausilio rozmawia w sprawie Karamoha, który może zostać w Interze zastępcą (a może następcą?) Antonio Candrevy. Według Corriere dello Sport, różnica oczekiwań między Interem i Caen ostatnio znacznie się zmniejszyła. Możliwe jest rozwiązanie, że zawodnik przyjdzie do Interu w styczniu.

Trwają także negocjacje w sprawie obrońcy Nice - Dalberta. Według mediów porozumienie jest bliskie, a Nerazzurri mogą zapłacić 20 milionów euro plus maksymalnie 5 w bonusach za zawodnika. Negocjacje być może zakończą się jeszcze przed środą, kiedy to Nice zagra z Ajaxem w Eliminacjach do Champions League.

Jeżeli chodzi o odejścia z klubu, wciąż niejasna jest sprawa Medela, który wydaje się pewniakiem do odejścia, a Paris Saint Germain wykazuje spore zainteresowanie Joao Mario. W transakcje mógłby zostać włączony Aurier, jednak blokadą tego transferu może być fakt, że obrońca nie posiada paszportu UE.

Manchester United natomiast może przystąpić do finalnej próby zakupu Ivana Perisića. Sprawa zaczyna mocno irytować Jose Mourinho, który ponoć zdenerwował się na władze United, by ci dopłacili wymaganą kwotę przez Inter i Chorwat mógł w końcu dołączyć do jego zespołu, czego oczekują w tym momencie chyba wszstkie strony (no może poza Luciano Spallettim).

Źródło: gds/cds

Polecane newsy

Komentarze: 5

inter00

inter00 31 lipca 2017 | 10:34   

Niech przyjdzie Vecino i Dalbert, bo coś czuje że ten młody z Caen nie wypali. Medel wypad, Aureir tak tylko bez włączenia do transakcji JM. Jeśli Ivan ma odejść niech zrobi to jak najszybciej, wtedy będzie czas na znalezienie następcy. Z taką paką będzie można coś ugrać

Lucash

Lucash 31 lipca 2017 | 10:52   

Jeśli Perisic odejdzie, to Keita i Berardi muszą przyjść. Wtedy mamy oprócz nich Candreve, Barbose i Bimbała. Przy pladze kontuzj Joao Mario może grać na skrzydle lub zmiana taktyki na 2-kę z przodu gdzie Eder, Keita, Berardi i Barbosa grać potrafią.

samuraj

samuraj 31 lipca 2017 | 11:00   

Fajne podsumownie na czym ten chaos stoi (transferowy).

Biały

Biały 31 lipca 2017 | 12:17   

Z ciekawości obejrzałem kilka meczów tego Dalberta w Nicei i powiem szczerze, że jestem przerażony kosztem tego transferu. Poza szybkością i dynamiką niewiele prezentuje. Nieodpowiedzialne podania i brak dyscypliny rzucają się w oczy. Łudzę się, że inwestujemy w potencjał, a Spalletti zrobi z niego obrońcę, ale na dziś nie widzę w nim wielkiego wzmocnienia, oczywiście na podstawie meczów które widziałem ;)

martins2000

martins2000 31 lipca 2017 | 16:55   

Niestety ale w obronie jest kiepski...Ojciec Dalbert :D


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich