Milito: To dla nas kluczowy sezon

31 lipca 2017 | 13:22 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Podczas tournee w Chinach, w roli ambasadora klubu znalazł się Diego Milito. Były zawodnik Interu znalazł czas, by wypowiedzieć się na temat trenera, Suning, a także swoich planów.

- Spalletti ma charakter i jest doświadczony. Jestem pewien, że z tymi zawodnikami zrobić świetną robotę. To dla nas kluczowy sezon. Mam nadzieję, że uda się zrealizować cele, które sobie postawiliśmy. Inter musi wrócić do poziomu jaki zawsze prezentował - skomentował Argentyńczyk.

Następnie ambasador Interu zwrócił uwagę na doskonałą pozycję Suning Group. - Uważam, że Suning ma wiele do zaoferowania piłce nożnej. Firma ma ogromny potencjał i właściwie pracuje. Właściciele wiedzą czym jest Inter i mam nadzieję, że dzięki nim klub osiągnie sukces - ocenił Milito. - Jeszcze nie odwiedziłem ich siedziby, ale wszyscy, którzy mieli taką okazję byli pod dużym wrażeniem biur i technologii, jak również tego, jak ogromną marką w Chinach jest Suning - dodał.

Milito opowiedział również o swoich planach na przyszłość. - Pod koniec roku skończę moje uprawnienia trenerskie w Argentynie i kto wie... może pewnego dnia będę trenerem w Chinach. Piłka nożna rozwija się w tym kraju w ogromnym tempie, przez co przyciąga trenerów i zawodników z całego świata - wyjaśniał. - Obecnie jestem zaangażowany w "Inter Forever" i jestem bardzo dumny, że utrzymuję więzy z tak wielkim klubem. Zawsze będę dostępny dla Interu w roli ambasadora, tak jak podczas tego tournee w Chinach - zakończył Milito.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 5

ER_Grande_Nerazzurri

ER_Grande_Nerazzurri 31 lipca 2017 | 17:07   

Jak każdy sezon od 2010.

Maciej Pawul

Maciej Pawul 31 lipca 2017 | 17:32   

Inter musi wrócić do poziomu który zawsze reprezentował. Oby nie miał na myśli takiego, jak po 2010 właśnie.

samuraj

samuraj 31 lipca 2017 | 19:28   

Już to Diego mówiłeś :D

Wiktor

Wiktor 31 lipca 2017 | 20:14   

Samo się nie wróci. A dobrymi intencjami jest wybrukowane...nie jedno boisko.
Chcesz wrócić to musisz podjąć odpowiednie kroki, a do tej pory wykonaliśmy tylko jeden - zatrudnili optymalnego z możliwych do ściągnięcia trenerów.
Reszta posunięć w żadnym stopniu nie aspiruje do LM.

javier_zanetti

javier_zanetti 31 lipca 2017 | 23:08   

Wiktor
człowieku co ty wypisujesz? tylko tego nam było trzeba! to coś nazywa się Spalleti i jestem pewien ze on ogarnie ten burdel co juz widać i poprowadzi nas po drugą gwiazdkę!


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich