Vecino: Jestem gotowy na Inter

1 sierpnia 2017 | 20:57 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Matias Vecino przeszedł dziś badania w siedzibie Interu Mediolan i od jutra rozpocznie treningi w nowych barwach. W pierwszej rozmowie przed mikrofonem Inter Channel zawodnik nie ukrywał radości ze zmiany barw klubowych.

- Bardzo się cieszę, że jestem tutaj w Mediolanie. To dla mnie bardzo ważny moment. Jutro rozpocznę treningi z resztą zespołu i mam nadzieję, że pójdzie dobrze. Jestem we Włoszech już od kilku lat i wierzę, że jestem w odpowiednim wieku i mam na tyle doświadczenia, żeby podołać nowej przygodzie. 

- Borja Valero to nie tylko świetny piłkarz, ale i wspaniała osoba. Bez wątpienia bardzo pomoże drużynie, ponieważ posiada wiele jakości. 

Vecino jest kolejnym Urugwajczykiem w barwach Nerazzurrich. Przy tej okazji oczywiści nie mogło zabraknąć pytania o Alvaro Recobę:

- Recoba to jeden z najlepszych graczy w historii Urugwaju. Miałem przyjemność grać z nim w barwach Nacionalu i wspólnie pomogliśmy w zdobyciu mistrzostwa. Był jednym z pierwszych, który zadzwonił do mnie, gdy zaczęto łączyć mnie z przenosinami do Interu. Pragnę podziękować mu za pomoc jakiej udzielił mi jeszcze w Urugwaju.

- Ostateczną inspiracją przed podjęciem decyzji był dla mnie oczywiście Javier Zanetti. Stworzył w tym klubie historię i zawsze świecił przykładem na boisku i poza nim. 

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 5

Nerazzurri86

Nerazzurri86 1 sierpnia 2017 | 21:00   

Witaj

mariozzzz

mariozzzz 1 sierpnia 2017 | 21:13   

Forza Matias!!

inter00

inter00 1 sierpnia 2017 | 21:15   

Witamy

Wiktor

Wiktor 1 sierpnia 2017 | 22:33   

Powodzenia Chłopaku.

samuraj

samuraj 2 sierpnia 2017 | 10:07   

Wspomina o Recobie i Zanettim (punktuje)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich