Poranna garść transferowych plotek

11 sierpnia 2017 | 13:18 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Piątkowy poranek przyniósł nam kolejną porcję plotek transferowych. Niektóre transakcje są już bliskie finalizacji, a inne potrzebują jeszcze trochę czasu. Zapraszamy na szybki przegląd prasy i mediów społecznościowych.

Gary Medel od wczoraj przebywa w Stambule. Besiktas za pośrednictwem oficjalnego konta na Twitterze poinformował o rychłym zamknięciu transferu Chilijczyka. Dzisiaj powinniśmy spodziewać się oficjalnego potwierdzenia.

Agent Gabriela Barbosy potwierdził rozmowy ze Sportingiem w sprawie wypożyczenia zawodnika. Wypowiedź Wagnera Ribeiro pojawiła się na łamach dziennika Record:

- Rozmawiamy z Prezydentem Bruno de Carvalho. Zobaczymy czy uda nam się zamknąć sprawę.

Według Sky Sport i Calciomercato.com, Inter doszedł do porozumienia z Valencią ws. odejścia Jeisona Murillo. Kolumbijczyk ma zostać wypożyczony z obowiązkiem wykupu za 13 mln euro. Działacze Nietoperzy nie rezygnują też podobno ze starań o sprowadzenie Geoffreya Kondogbii.

Kto miałby wypełnić lukę po Garym Medelu i Jeisonie Murillo? We włoskich dziennikach możemy przeczytać dziś o zainteresowaniu Matiją Nastasiciem z Schalke i Agustinem Rogelem z Club Nacional.

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 2

Morfo

Morfo 11 sierpnia 2017 | 14:04   

Murillo podobno już w Valenci

inter00

inter00 11 sierpnia 2017 | 15:10   

Jeśli Murillo odejdzie to wolałbym żeby przyszedł Nastasić niż ten drugi ( ale liczę że zostanie)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich