Oczekiwania agenta zablokowały transfer Mora?

12 sierpnia 2017 | 08:34 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Transfery

Emre Mor miał być już o krok od Interu, a w tej chwili według La Gazzetta dello Sport, transfer tego zawodnika stanął pod znakiem zapytania. Powodem sytuacji ma być zachłanność jego agenta, Muzzi Ozcana.

Ozcan jeśli prześledzić jego konto na Instagramie to człowiek o wielu twarzach, osoba kreująca się na postać pokroju Mino Raioli. Według GdS Inter miał porozumienie z Dortmundem w sprawie transferu w formule: dwa lata wypożyczenia z zobowiązaniem do wykupu za 15 milionów euro. Problemem, który pojawił się niedługo potem były rzekomo oczekiwania agenta, przez co transfer może nie dojść do skutku po tym jak Inter stracił cierpliwość i gotowy jest zrezygnować z Mora. Czy transfer da się jeszcze uratować? Pokażą to najbliższe dni.

Nerazzurri muszą mieć świadomość, że po podpisaniu kontraktu, będą zmuszeni do dalszej współpracy z Ozcanem, który może próbować "rozgrywać" Inter przy każdym kolejnym oknie transferowym. W ostatnich dniach ponadto dziennikarze przypomnieli słowa byłego trenera BVB, który miał wspomnieć, że w przypadku Mora, powinien ten zawodnik mieć świadomość, że sam talent to za mało.

Źródło: gds

Polecane newsy

Komentarze: 1

Wiktor

Wiktor 12 sierpnia 2017 | 09:13   

Spoko.
Jeśli obaj mają sprawiać problemy z Agentem to ...nie potrzebujemy.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich