Kondogbia w Walencji

20 sierpnia 2017 | 15:15 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Transfery

Geoffrey Kondogbia opuścił wczoraj zgrupowanie Interu i poleciał do Walencji.

Zawodnik pożegnał się z kolegami z zespołu i opróżnił swoją szafkę, by następnie udać się na lotnisko. W przeciwnym kierunku wybiera się Joao Cancelo, który dzisiaj pojawić ma się w Mediolanie i być może zasiądzie na Giuseppe Meazza, by oglądać w akcji Inter z Fiorentiną, a następnie jutro przejść badania medyczne.

Źródło: football-italia

Polecane newsy

Komentarze: 13

Guarin

Guarin 20 sierpnia 2017 | 15:16   

Nigdy nie wracaj, jak bardzo byśmy nie byli w du*** to nie zasługujesz na tą koszulkę !

Chrisu

Chrisu 20 sierpnia 2017 | 15:22   

problemem może być ta kwota wykupu Cancelo jak wypali

Kevin

Kevin 20 sierpnia 2017 | 15:33   

Ja bym raczej powiedzial, ze problemem bedzie kwota za kondona i wroci jak andrzej.

Wiktor

Wiktor 20 sierpnia 2017 | 15:42   

Jeśli obie przymusowe to nie widzę problemu. A jeśli Cancelo odpali to tym bardziej i sam się dołożę.
Ja tak czy inaczej dziękuję Kondo za grę i przebłyski "geniuszu". Szkoda że nie odpalił i na koniec odstawił taką szopkę.

davi23

davi23 20 sierpnia 2017 | 15:47   

Alleluja!

samuraj

samuraj 20 sierpnia 2017 | 16:02   

Pewnie zaśpa się w Hiszpanii i już nigdy go nie zobaczymy ;D
Nara, powodzenia Kondonie w swojej karierze.

samuraj

samuraj 20 sierpnia 2017 | 16:11   

A tak poza tym to był cholerny bałwan.
Prócz pytań bez odpwiedzi: skąd przychodzimy, kim jesteśmy, dokąd zmierzamy dorzucam "jakim cudem kupilismy go tak drogo? (35mln?). Nie mogę tego obliczyć równaniami matematycznymi. Bo brakuje mi zmiennej #inter

-.-

domi

domi 20 sierpnia 2017 | 17:51   

Dla dezerterów i tchórzy nie ma miejsca w historii Interu. Nie masz tu czego szukać, jesteś skończony. Ale sam na to zasłużyłeś. (edycja 2017.08.20 17:52 / domi)

Loon

Loon 20 sierpnia 2017 | 17:58   

Nie dość, że marny piłkarz, to jeszcze pierwszorzędny przygłup. Nigdy go nie lubiłem, nigdy go nie ceniłem i cieszę się, że już nie będę go oglądał w tej koszulce.

Adrian Nosowski

Adrian Nosowski 20 sierpnia 2017 | 19:23   

no i ch*j, no i cześć

Lambert

Lambert 20 sierpnia 2017 | 22:52   

Wypierdalać i nie wracać.

Darkos

Darkos 20 sierpnia 2017 | 22:57   

Miałem co do niego nadzieje, bo miewał przebłyski wśród średniej gry. Ale okazał się zwykłym debilem niegodnym noszenia koszulki Interu. Oby tu nie wrócił

Morfo