CAMPIONI 2021

 

Suso albo Cuadrado?

21 sierpnia 2017 | 11:37 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Transfery

Ofensywny pomocnik Milanu Suso jak twierdzą włoscy dziennikarze może być jeden z ostatnich transferów tego lata w Interze.

AS i Gazzetta dello Sport donoszą, że Inter szykuje ofertę na kwotę 25 milionów euro za zawodnika, jednak wcześniej musiałby się pozbyć Marcelo Brozovića, Antonio Candrevy lub Stevana Jovetića.

Według Sportmediaset, istnieje również pomysł wymiany z Juventusem na mocy której do Turynu powędrowałby Marcelo Brozović, natomiast do Mediolanu Juan Cuadrado.

Źródło: sm, gds, cm

Polecane newsy

Komentarze: 14

winiarro

winiarro 21 sierpnia 2017 | 11:41   

Ja jestem na tak w obydwu przypadkach, ale tylko za Brozovica

Guarin

Guarin 21 sierpnia 2017 | 11:42   

Sory, ale te gazety które to podały schodzą na poziom niższy niż Tuttosport!

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 21 sierpnia 2017 | 11:52   

Wg. mnie nie jest to nierealne. Choć zaskakujące, zwłaszcza w przypadku Suso.

maestro84

maestro84 21 sierpnia 2017 | 12:22   

hahaha Cuadrado za Brozovicia? To było by dobre :) Tylko że wtedy zostajemy z jednym Gagliardinim jako rezerwa do środka, więc trzeba by kogoś ściągnąć.

samuraj

samuraj 21 sierpnia 2017 | 12:52   

Śmieszne :D

Ps w środku mamy sporo ludzi- Valero, Vecino wczoraj Mario, Gagliardini z ławki. Także akurat o środek to nie trzeba się martwić nawet w przypadku odejścia Brozo.

HeyaMakumba

HeyaMakumba 21 sierpnia 2017 | 14:12   

@samuraj Żartujesz prawda ? :D :D :D

Morfo

Morfo 21 sierpnia 2017 | 14:34   

i jeszcze Deulofeu :D ależ sobie marzymy hehe

Loon

Loon 21 sierpnia 2017 | 15:27   

Nierealne, ale wymiana Brozo Cuadrado bardzo na tak.

Vancore

Vancore 21 sierpnia 2017 | 15:46   

Mam nadzieje ze ani jeden ani drugi tu nie trafi. Tylko Schick.

miko2121

miko2121 21 sierpnia 2017 | 19:37   

@Samuraj Jak odejdzie Brozo to mamy 4 pomocników a 3 musi być w pierwszym składzie, więc zostaje 1 rezerwowy i według ciebie nie mamy się martwić wtedy? Zastanów się bo to śmieszne co napisałeś naprawde

Garon_92

Garon_92 21 sierpnia 2017 | 21:04   

jezeli odejdzie brozo to musi zostac Jojo ktory moze grac za icara lub za icarem. W innym przypadku i tak musimy szukać srodkowego pomocnika

Lombardo

Lombardo 21 sierpnia 2017 | 22:38   

Nie chcialbym Suso w Interze i mysle,ze nie ma szans na ten transfer.

javier_zanetti

javier_zanetti 21 sierpnia 2017 | 22:48   

suso jest cienki jak sik pająka

Matt1

Matt1 23 sierpnia 2017 | 07:26   

chcialbym Cuadrado, ale to nierealne.