Dalbert: Chcę pójść w ślady moich rodaków

23 sierpnia 2017 | 23:46 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Środa była dniem Dalberta. Brazylijczyk za pośrednictwem mediów społecznościowych spotkał się dziś z sympatykami Nerazzurrich i odpowiadał na ich pytania, a następnie udzielił wywiadu stacji Premium Sport. Poniżej najciekawsze fragmenty z tej rozmowy.

- Inter to bardzo mocny zespół z wieloma świetnymi graczami. Cieszę się, że mogę być częścią tego projektu i rozpocząć nowy etap w mojej karierze. Mam nadzieję na sukces.

- Dużo myślałem na temat swojej przyszłości i rozmawiałem z moją rodziną. Inter okazał się najlepszą opcją do dalszego rozwoju. Pragnę rozwinąć się w grze obronnej i sądzę, że we Włoszech stanę się lepszym piłkarzem. Gra dla wielkiego klubu, zwiększy też moje szansę na powołanie do reprezentacji.

- Jestem wielkim fanem Roberto Carlosa i Maicona. Pragnę kontynuować pozytywne tradycje moich rodaków w Interze i we Włoszech, oraz dobrze zgrać się z tymi, którzy już tutaj są. Liczę na pozytywny sezon. Wierzę w nasz zespół. Jesteśmy bardzo mocni i potrzeba nam jedynie odpowiedniej pracy.

- Spalletti to topowy trener. Trudno go zadowolić, a jego wizja futbolu i metody pracy robią wrażenie. To ofensywnie myślący taktyk, który może zapewnić Interowi wiele sukcesów.

- Na boisku zawsze będę walczył do upadłego i dam z siebie wszystko dla Interu. Chcę dalej się rozwijać i podążać właściwą ścieżką. Dołożę wszelkich starań, aby poprawić się w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 4

Guarin

Guarin 24 sierpnia 2017 | 00:03   

Trzymam kciuki, ale nie daję złamanego grosza, że On u nas wypali na tyle by klub miał z niego serio korzyści. Bardzo źle się stało, że na pozycje gdzie potrzebowaliśmy najbardziej wzmocnienia, klub ściąga młokosa z innej ligi za 35 mln €. p.s tak wiem Alex Sandro ale nie patrzcie na transfery Juve bo tam jest zupełna inna presja wyniku niż u nas i graczom jest łatwiej.

superofca

superofca 24 sierpnia 2017 | 01:52   

Jak to było? Aha... "nie tego, lecz Barabasza!"

Matt1

Matt1 24 sierpnia 2017 | 07:31   

zobaczymy. Fajnie ze chce byc jak Roberto Carlos czy Maicon. Nigdy go w akcji nie widzialem. W polowie sezonu ocenie ten transfer.

Drakon

Drakon 24 sierpnia 2017 | 19:39   

Ja bym powiedzial ze w Juve jest wieksza presja na wyiki niz u nas, ale co ja tam wiem, nie znam sie, zarobiony jestem. Ayways, jak juz chce sie wzorowac na rodakach, to oby nie na Johnym :D


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich