Kondogbia z golem w debiucie

28 sierpnia 2017 | 10:29 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Geoffrey Kondogbia i Jeison Murillo mają za sobą debiut w nowych barwach. Valencia zremisowała wczoraj 2 - 2 z Realem Madryt na Santiago Bernabeu.

Obaj zawodnicy rozegrali pełne 90 minut. Kolumbijczyk zaliczył udany występ i udowodnił, że może okazać się solidnym wzmocnieniem defensywy Nietoperzy.

Kondogbia należał do wyróżniających się postaci wczorajszego meczu. Francuz zaczął nie najlepiej, bo stracił piłkę przy bramkowej akcji Marco Asensio. W 77 minucie spotkania pokazał swoją drugą twarz i wpisał się na listę strzelców.