Nerazzurri w reprezentacjach

2 września 2017 | 23:12 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna1 min. czytania

W starciu dwóch europejskich potęg Hiszpanie nie dali szans reprezentacji Włoch. Gospodarze zwyciężyli pewnie i wysoko. Na boisku pojawiło się dwóch przedstawicieli Interu Mediolan.

Hiszpania wygrała 3 - 0, a na listę strzelców dwukrotnie wpisał się Isco i raz trafił Morata. Antonio Candreva wybiegł w podstawowym składzie i przebywał na murawie przez 70 minut. Na ostatnie 20 minut na boisku pojawił się Eder. Danilo D'Ambrosio cały mecz spędził na ławce rezerwowych.

Mecz Chorwacja - Kosowo został przerwany w 26 minucie z powodu mocnych opadów deszczu i fatalnego stanu murawy. W wyjściowym składzie gospodarzy pojawili się Ivan Perisić i Marcelo Brozović.