Ameryka południowa też grała

6 września 2017 | 07:09 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

W nocy swoje mecze w eliminacjach do MŚ2018 w Rosji rozgrywały również ekipy południowo-amerykańskich reprezentantów Interu, czyli Brazylii, Urugwaju i Argentyny.

Brazylia bez Mirandy zremisowała z Kolumbią 1-1, lecz w tym meczu jak było wiadomo po powrocie Mirandy do Mediolanu, nikt z Interu nie wystąpił. Takim samym wynikiem zakończył się mecz Argentyny z Wenezuelną, w którym Mauro Icardi grał od początku i został zmieniony w 75 minucie.

Zwycięstwem Urugwaju 2-1 na wyjeździe do Paragwaju zakończył się pełny występ Matiasa Vecino.