Materazzi: Mogłem przejść do Milanu

7 września 2017 | 14:01 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Marco Materazzi wypowiedzia się na temat przeszłości. Były obrońca wyjawił, że pewnego sezonu bliski był transferu do AC Milan.

- Zostałem dzięki Facchettiemu. Nie pozwolił mi tam odejść. Mourinho i Leonardo? Po półfinale Ligi Mistrzów z Barceloną, Mourinho powiedział mi, że zagram w finale Champions League. Nie mam nawet fotografii z 5 trofeami, które wygraliśmy w tych latach. Mieliśmy mieć, ale Leonardo nie pozwolił na to. Wszystko było gotowe, ale tego dnia Leo powiedział, że to się nie wydarzy. Dlatego też Inter nie ma historycznego foto z pięcioma trofeami.

Źródło: football-italia

Polecane newsy

Komentarze: 5

samuraj

samuraj 7 września 2017 | 15:06   

A propos Leonardo nigdy nie byłem i nie będę zwolennikiem zatrudniania byłych trenerów (a tu i gracza) MILANU. Przecież to niedorzeczne. Wszyscy są zawodowcami srata tata. Tak być nie powinno. TYm bardziej tu koleś grał dla nich 5lat, potem trenuje z czapy Milan a potem my go bierzemy no ludzie i SIĘ ZACZĘŁO...

Piter

Piter 7 września 2017 | 15:11   

Lubie materaca, ale on cyklicznie sie podnieca tym, że mógł do milanu odejśc, nie pierwszy raz czytam taką wypowiedź. Co on chce tym osiągnąć?

Drakon

Drakon 7 września 2017 | 15:32   

Idac taka logika nie powinnismy takze zatrudniac Spalettiego i Sabatiniego bo przeciez pracowali dla ROMY! A zatrudnianie bylych rywali z taktycznego punktu widzenia moze byc dla nas nawet korzystne i to pod wieloma wzgledami.

Jovetić10

Jovetić10 7 września 2017 | 16:18   

Roma to podrzędny klub i nie ma sensu porównywać ich do Milanu, który zaraz po Juve był zawsze naszym największym rywalem i nie tylko na boisku.

samuraj

samuraj 7 września 2017 | 22:02   

Roma to nie jest = Milan bracie!
:)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich