Konkurs: wygraj kod dostępu do Eleven Sports

8 września 2017 | 21:55 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Najbliższy mecz ligowy Interu z zespołem SPAL, będzie można obejrzeć w niedzielę od 12:25 w kanale Eleven Extra.

Wspólnie z naszym Partnerem, stacją ELEVEN SPORTS, zapraszamy Was do wzięcia w kolejnym konkursie w którym do wygrania będą trzy 72-godzinne kody dostępowe do www.elevensports.pl umożliwiające obejrzenie spotkania Interu i wielu innych spotkań za darmo.

Co trzeba zrobić? Tym razem prosimy Was o podanie w komentarzu pod tym newsem wyniku jaki Waszym zdaniem padnie w meczu Juventus - Chievo (sobota, 18:00) oraz strzelców i minut strzelonych bramek. Pod uwagę w pierwszej kolejności będzie brany wynik spotkania, a następnie strzelcy oraz minuty. Trzy osoby, które będą najbliżej zostaną nagrodzone. Pod uwagę brane są wpisy dodane nie później niż do jutra, sobota 9 września do godziny 16:00.

W konkursie brać mogą udział tylko zarejestrowani użytkownicy. Powodzenia!

8 września 2017 | 23:05

Loteria. 3:0 Dybala 30 i 64, Higuain 86.

8 września 2017 | 23:20

3:1 dla Juve, bramki: dybala 13', higuain 36', higuain 84' pucciarelli 64pucciarelli' (edycja 2017.09.08 23:41 / superdoktorgazeta)

3-0
Mandzukic '26 Higuain '44 Dybala '80 (karny)

8 września 2017 | 23:45

3:1 dla Juve, bramki: dybala 13', higuain 36', higuain 84', pucciarelli 64' (poprawiam na jeszcze raz to samo, bo przy edytowaniu wyszedł jakis dziwny kod)

9 września 2017 | 04:17

Ale w sercu licze na porazke jude ;) (edycja 2017.09.09 04:18 / Nerazzurri86)

9 września 2017 | 08:20

1:4 - Mandzukic 35 - Birsa 13,Inglese 42,Castro 63,Inglese 80 (edycja 2017.09.09 08:20 / Klinsi64)

9 września 2017 | 08:59

W 35' minucie przy stanie 2:0 po bramkach Higuaina (12') i Dybali (34') na boisko wpadnie rozszalały Bonucci. Ubrany w niefirmową koszulkę "Del Piero" z sezonu 02/03, w rozmiarze 'M', rycząc gniewne, wbije futbolówkę do bramki "Starej Damy". Po długiej naradzie sędziowskiej z użyciem systemu VAR, arbiter uzna bramkę za nieważną, Bonucci zaś, obejrzy żółtą kartkę za obnażanie się na boisku (koszulka w rozmiarze 'M' odsłaniać będzie bowiem pępek rosłego obrońcy). Po tym incydencie, wynik nie ulegnie już zmianie, a znudzony realizator uatrakcyjni transmisję robiąc zbliżenia na 'Wags' i pępek Bonucciego. (edycja 2017.09.09 09:18 / Turbot)

9 września 2017 | 17:11

Kolego Guarin, to że ktoś nie udziela się w komentarzach nie oznacza że na codzień nie odwiedza strony. Ja osobiście wchodzę 5-10 razy dziennie lecz w komentarzach prawie się nie udzielam. Co w tym jest śmiesznego?

9 września 2017 | 23:17

Fajny konkurs. Nie brałem udziału bo eleven mam tak czy siak...
Guarin, a w czym problem? Sam kiedyś wysyłałem smsy na jakieś lewe strony, żeby mieć dostęp do oglądania spotkań Interu w dobrej jakości itp itd... i może nie każdy ma dostęp do eleven na co dzień. Sam komentuję bardzo rzadko a na stronę wchodzę często i nic w tym dziwnego nie widzę. a tym bardziej wypominanie innym (właśnie... przeważnie wchodzę, żeby coś wypomnieć :)) takiej sytuacji jak jest możliwość wzięcia udziału w konkursie.

A propo wypominania :) ... Zgodnie z regulaminem ("Pod uwagę brane są wpisy dodane nie później niż do jutra, sobota 9 września do godziny 16:00") lolek8 nie powinien dostać klucza bo odpowiedzi udzielił po 16:00 a dokładnie 17:03 (chyba, że coś źle widzę) mimo wszystko nic bym nie zmieniał w rozdzieleniu nagród bo głos został oddany przed rozpoczęciem meczu i było to najbliższe trafienie odnośnie wyniku, strzelców i minut. brawo!

10 września 2017 | 08:20

Cholera faktycznie mój błąd, ale przyznam że ciężko było to sprawdzać, za bardzo sie skupiłem na wyniku i na koniec zapomniałem o godzinie.