Luis Suarez: Problemem jest stabilizacja formy

21 września 2017 | 00:24 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Słabe występy z Crotone i Bologną były niczym kubeł zimnej wody wylany na rozgrzane głowy dziennikarzy, ekspertów i przede wszystkim kibiców Nerazzurrich. Luis Suarez jest zdania, że jest jeszcze za wcześnie na postawienie znaku równości między Interem, a czołowymi drużynami w lidze.

Legendarny Hiszpan dostrzega sporo pozytywów w obecnym zespole, lecz dodaje, że nawet Mauro Icardi ma jeszcze wiele do udowodnienia:

- Porównywanie Interu do Napoli i Juventusu jest zdecydowanie przesadzone i przedwczesne. Nerazzurri to zespół w budowie, ze dobrymi zawodnikami i świetnym trenerem. Nadal pozostają krok za Juventusem i Napoli.

- Inter miał momenty za Piolego, za Manciniego i za Ranieriego. Problemem pozostaje utrzymanie spójności przez cały sezon i zawsze brakowało dojrzałości w tym aspekcie. Podstawy są jednak dobre. Spalletti znakomicie się nadaje. Nie wygra tej ligi, ale będzie dobrze.

- Icardi i Perisić nie są topowymi graczami. Co to w ogóle oznacza? Tak mogą mówić w Anglii lub w Stanach Zjednoczonych. Icardi to zdobywca bramek, kapitan i bardzo ważna postać. Nie jest jednak jeszcze super gwiazdą. Musi potwierdzić się w Europie i w drużynie narodowej. Do tej pory widzieliśmy go wyłącznie na ligowych boiskach.

- Spalletti ma rację, że priorytetem powinien być zespół. Joao Mario i Marcelo Brozović się uzupełniają. Jeden ma cechy, których brakuje drugiemu. Pierwszy lepiej prowadzi piłkę, lecz drugi jest lepszym strzelcem. Z ich połączenia wyszedłby idealny trequartista dla Interu.  

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 3

Wiktor

Wiktor 21 września 2017 | 07:37   

Trudno sie nie zgodzic.

Adriano19f

Adriano19f 21 września 2017 | 08:53   

Tak jest i ciesz się że w końcu ktoś to powiedział a scudetto za rok jest możliwe

Guarin

Guarin 21 września 2017 | 11:57   

Powiedział co wiedzial, nie wiem nad czym zachwyt


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich